Blue Gem checker
Talon Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.1%
- Zlato
- 0.2%
- Modrá na zadní straně
- 0.9%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 93.4%
- Top 10 % od
- 71.4%
- Medián
- 24.5%
- Nejnižší cena
- 6 662 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 97.8% | 0.9% | 0.1% | 0.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 241 | 97.7% | 1.2% | 0.0% | 0.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 923 | 96.8% | 5.0% | 0.0% | 0.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 899 | 96.0% | 55.0% | 0.0% | 0.6% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 5 | 222 | 95.6% | 27.1% | 0.1% | 1.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 6 | 3 | 94.9% | 6.7% | 1.6% | 0.9% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 7 | 10 | 94.9% | 47.8% | 0.7% | 1.1% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 8 | 819 | 93.9% | 42.6% | 1.5% | 1.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 9 | 528 | 93.5% | 14.2% | 0.7% | 2.9% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 10 | 873 | 93.4% | 30.8% | 1.6% | 2.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 11 | 805 | 92.7% | 3.8% | 3.0% | 1.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 12 | 357 | 92.6% | 25.7% | 2.4% | 1.5% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 13 | 837 | 92.6% | 25.8% | 2.0% | 1.4% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 14 | 185 | 91.9% | 26.5% | 3.2% | 1.7% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 15 | 602 | 90.6% | 4.8% | 1.7% | 3.4% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 16 | 316 | 90.1% | 41.4% | 1.5% | 3.8% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 17 | 56 | 89.7% | 22.3% | 4.1% | 2.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 365 | 89.5% | 48.2% | 2.0% | 4.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 19 | 80 | 89.4% | 12.4% | 1.5% | 4.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 20 | 506 | 89.1% | 3.0% | 4.7% | 3.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 21 | 621 | 89.0% | 9.0% | 3.9% | 2.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 22 | 976 | 88.8% | 7.0% | 7.3% | 0.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 23 | 866 | 88.6% | 31.6% | 3.6% | 4.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 24 | 609 | 88.5% | 30.8% | 5.1% | 2.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 25 | 180 | 88.3% | 23.2% | 0.1% | 7.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 26 | 351 | 87.9% | 69.1% | 3.2% | 4.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 27 | 176 | 86.9% | 24.5% | 2.4% | 6.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 28 | 761 | 86.9% | 31.9% | 3.8% | 5.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 29 | 707 | 86.7% | 17.0% | 2.6% | 4.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 30 | 170 | 86.3% | 61.1% | 5.0% | 4.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 31 | 311 | 86.2% | 51.7% | 1.1% | 7.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 32 | 877 | 85.9% | 47.8% | 3.2% | 5.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 33 | 411 | 85.3% | 2.9% | 8.0% | 3.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 34 | 114 | 85.2% | 18.4% | 3.5% | 7.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 35 | 660 | 84.9% | 6.2% | 6.0% | 4.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 36 | 501 | 84.7% | 15.1% | 3.8% | 7.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 37 | 299 | 84.6% | 14.9% | 3.5% | 7.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 38 | 46 | 84.2% | 16.3% | 5.8% | 6.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 39 | 70 | 84.1% | 0.4% | 8.1% | 4.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 40 | 815 | 84.1% | 0.1% | 12.4% | 0.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 41 | 468 | 82.6% | 55.4% | 5.2% | 7.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 42 | 304 | 82.3% | 58.0% | 4.7% | 8.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 43 | 379 | 82.1% | 48.1% | 2.8% | 7.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 44 | 693 | 82.1% | 38.2% | 4.8% | 9.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 45 | 374 | 81.6% | 33.2% | 6.9% | 8.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 46 | 130 | 81.4% | 66.7% | 4.9% | 7.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 47 | 199 | 81.3% | 23.6% | 1.7% | 12.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 48 | 623 | 81.1% | 7.0% | 7.3% | 5.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 49 | 291 | 80.6% | 5.6% | 5.8% | 10.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 50 | 186 | 80.5% | 13.5% | 10.0% | 5.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
O patternech Talon Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Talon Knife. Měřeno na straně hrací strana: 16 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 39 je Tier 2 (80–90 %) a 59 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Talon Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Talon Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Talon Knife | Case Hardened?
Seed 55 má nejvíc modré na hrací strana, 97.8 %. 16 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Talon Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Talon Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
