Blue Gem checker
Skeleton Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.4%
- Zlato
- 0.5%
- Modrá na zadní straně
- 20.5%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 86.2%
- Top 10 % od
- 60.5%
- Medián
- 28.1%
- Nejnižší cena
- 4 463 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 403 | 96.0% | 20.5% | 0.4% | 0.5% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 583 | 92.2% | 54.3% | 4.0% | 0.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 316 | 90.4% | 55.4% | 1.3% | 4.1% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 577 | 89.7% | 71.9% | 2.4% | 2.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 5 | 585 | 89.5% | 26.3% | 4.1% | 2.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 6 | 449 | 89.0% | 8.8% | 2.6% | 3.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 7 | 634 | 88.5% | 34.5% | 4.8% | 2.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 8 | 456 | 87.3% | 59.7% | 0.3% | 7.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 681 | 86.8% | 18.7% | 2.0% | 4.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 169 | 86.2% | 30.1% | 2.0% | 5.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 281 | 86.2% | 14.9% | 3.2% | 4.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 668 | 85.6% | 52.7% | 3.0% | 7.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 383 | 83.7% | 74.6% | 4.7% | 7.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 55 | 81.8% | 72.6% | 1.2% | 10.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 180 | 81.7% | 91.2% | 3.7% | 8.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 16 | 812 | 81.5% | 10.3% | 8.3% | 5.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 17 | 288 | 80.9% | 12.2% | 8.2% | 6.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 58 | 80.8% | 23.8% | 0.6% | 12.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 19 | 447 | 80.6% | 76.1% | 3.6% | 10.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 20 | 294 | 80.2% | 36.0% | 10.5% | 4.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 21 | 606 | 78.5% | 19.5% | 10.8% | 5.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 704 | 77.8% | 26.1% | 0.6% | 13.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 23 | 628 | 77.0% | 19.2% | 4.5% | 10.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 24 | 651 | 76.7% | 2.6% | 10.6% | 5.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 25 | 922 | 76.6% | 61.8% | 2.9% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 26 | 166 | 76.3% | 38.9% | 6.8% | 11.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 27 | 351 | 75.0% | 56.6% | 1.2% | 17.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 28 | 910 | 74.9% | 6.0% | 10.2% | 7.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 29 | 210 | 73.8% | 24.5% | 1.4% | 16.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 30 | 516 | 73.3% | 69.9% | 11.1% | 10.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 167 | 73.1% | 23.0% | 13.8% | 8.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 202 | 73.1% | 19.0% | 4.8% | 14.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 529 | 73.0% | 10.8% | 7.5% | 13.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 34 | 806 | 72.5% | 30.6% | 12.3% | 8.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 35 | 680 | 72.4% | 33.7% | 9.0% | 13.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 36 | 372 | 72.1% | 42.1% | 4.5% | 15.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 37 | 157 | 71.4% | 60.4% | 8.8% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 38 | 556 | 70.9% | 66.7% | 0.8% | 21.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 39 | 519 | 70.6% | 26.1% | 7.3% | 16.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 40 | 502 | 70.5% | 47.0% | 9.8% | 9.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 41 | 880 | 70.5% | 17.1% | 1.1% | 20.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 42 | 601 | 70.2% | 4.4% | 2.4% | 19.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 43 | 170 | 69.9% | 64.7% | 2.0% | 20.1% | – | Prohlédnout |
| 44 | 345 | 69.8% | 61.8% | 3.1% | 19.2% | – | Prohlédnout |
| 45 | 239 | 69.0% | 11.2% | 6.3% | 18.9% | – | Prohlédnout |
| 46 | 619 | 68.6% | 28.9% | 13.5% | 12.5% | – | Prohlédnout |
| 47 | 660 | 68.6% | 35.1% | 5.0% | 17.1% | – | Prohlédnout |
| 48 | 946 | 68.2% | 34.8% | 17.1% | 8.6% | – | Prohlédnout |
| 49 | 607 | 67.8% | 39.8% | 4.4% | 19.7% | – | Prohlédnout |
| 50 | 124 | 67.7% | 28.0% | 9.7% | 16.3% | – | Prohlédnout |
O patternech Skeleton Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Skeleton Knife. Měřeno na straně hrací strana: 3 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 17 je Tier 2 (80–90 %) a 22 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Skeleton Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Skeleton Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Skeleton Knife | Case Hardened?
Seed 403 má nejvíc modré na hrací strana, 96.0 %. 3 z 1 001 seedů dosahují 90 % modré a počítají se jako Tier 1.
Která strana Skeleton Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Skeleton Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
