Blue Gem checker
Bowie Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 4.2%
- Zlato
- 8.5%
- Modrá na zadní straně
- 82.1%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 72.2%
- Top 10 % od
- 53.9%
- Medián
- 31.7%
- Nejnižší cena
- 2 325 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 4. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 182 | 82.4% | 82.1% | 4.2% | 8.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 2 | 928 | 80.1% | 78.6% | 5.4% | 9.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 3 | 534 | 77.1% | 77.3% | 7.7% | 8.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 4 | 29 | 76.7% | 74.5% | 3.4% | 12.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 5 | 396 | 76.2% | 74.8% | 9.8% | 7.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 6 | 398 | 74.3% | 70.0% | 4.7% | 13.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 7 | 358 | 73.8% | 78.4% | 4.1% | 14.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 8 | 913 | 72.9% | 73.8% | 8.8% | 13.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 9 | 478 | 72.3% | 71.5% | 10.0% | 11.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 10 | 330 | 72.2% | 72.4% | 7.9% | 14.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 11 | 263 | 70.4% | 71.4% | 9.4% | 14.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 12 | 944 | 70.1% | 68.4% | 11.7% | 12.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 13 | 749 | 69.8% | 66.0% | 3.1% | 20.2% | – | Prohlédnout |
| 14 | 474 | 69.5% | 71.6% | 10.1% | 14.8% | – | Prohlédnout |
| 15 | 208 | 69.3% | 68.8% | 3.0% | 21.6% | – | Prohlédnout |
| 16 | 838 | 68.1% | 70.6% | 3.7% | 20.3% | – | Prohlédnout |
| 17 | 464 | 67.2% | 63.8% | 6.7% | 18.2% | – | Prohlédnout |
| 18 | 880 | 67.2% | 61.6% | 5.8% | 22.9% | – | Prohlédnout |
| 19 | 399 | 67.1% | 63.3% | 10.8% | 16.5% | – | Prohlédnout |
| 20 | 652 | 67.1% | 68.3% | 1.2% | 26.2% | – | Prohlédnout |
| 21 | 720 | 66.6% | 68.1% | 3.0% | 20.8% | – | Prohlédnout |
| 22 | 872 | 66.1% | 66.9% | 6.2% | 19.6% | – | Prohlédnout |
| 23 | 987 | 65.9% | 67.1% | 13.2% | 13.5% | – | Prohlédnout |
| 24 | 371 | 64.9% | 64.5% | 3.6% | 25.1% | – | Prohlédnout |
| 25 | 714 | 64.9% | 63.5% | 10.8% | 19.3% | – | Prohlédnout |
| 26 | 282 | 64.6% | 61.1% | 4.1% | 21.4% | – | Prohlédnout |
| 27 | 73 | 64.3% | 61.3% | 4.1% | 23.4% | – | Prohlédnout |
| 28 | 612 | 64.3% | 62.8% | 4.9% | 23.9% | – | Prohlédnout |
| 29 | 839 | 64.1% | 64.1% | 5.0% | 22.7% | – | Prohlédnout |
| 30 | 799 | 63.8% | 62.3% | 15.8% | 14.3% | – | Prohlédnout |
| 31 | 974 | 63.7% | 65.4% | 11.8% | 18.0% | – | Prohlédnout |
| 32 | 455 | 63.6% | 59.7% | 13.4% | 16.9% | – | Prohlédnout |
| 33 | 782 | 63.2% | 62.3% | 6.9% | 21.2% | – | Prohlédnout |
| 34 | 894 | 63.2% | 59.2% | 11.3% | 19.5% | – | Prohlédnout |
| 35 | 809 | 62.6% | 59.5% | 10.0% | 21.1% | – | Prohlédnout |
| 36 | 699 | 62.5% | 62.4% | 3.6% | 27.1% | – | Prohlédnout |
| 37 | 147 | 62.2% | 60.9% | 3.5% | 23.5% | – | Prohlédnout |
| 38 | 858 | 61.9% | 60.2% | 3.0% | 26.8% | – | Prohlédnout |
| 39 | 314 | 61.8% | 57.4% | 14.6% | 18.1% | – | Prohlédnout |
| 40 | 891 | 61.6% | 59.6% | 2.8% | 27.6% | – | Prohlédnout |
| 41 | 943 | 61.6% | 61.4% | 14.0% | 17.1% | – | Prohlédnout |
| 42 | 494 | 61.3% | 65.7% | 4.4% | 22.3% | – | Prohlédnout |
| 43 | 638 | 61.3% | 61.6% | 3.6% | 28.4% | – | Prohlédnout |
| 44 | 767 | 60.9% | 60.1% | 8.5% | 24.1% | – | Prohlédnout |
| 45 | 214 | 60.8% | 64.8% | 3.1% | 27.6% | – | Prohlédnout |
| 46 | 727 | 60.6% | 55.6% | 14.2% | 20.5% | – | Prohlédnout |
| 47 | 457 | 60.0% | 58.2% | 4.3% | 29.5% | – | Prohlédnout |
| 48 | 768 | 60.0% | 60.2% | 5.5% | 28.6% | – | Prohlédnout |
| 49 | 194 | 59.8% | 61.3% | 10.9% | 23.3% | – | Prohlédnout |
| 50 | 788 | 59.7% | 59.8% | 2.8% | 30.5% | – | Prohlédnout |
O patternech Bowie Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Bowie Knife. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 2 je Tier 2 (80–90 %) a 10 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Bowie Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Bowie Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Bowie Knife | Case Hardened?
Seed 182 má nejvíc modré na hrací strana, 82.4 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Bowie Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Bowie Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
