Blue Gem checker
Navaja Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.2%
- Zlato
- 1.1%
- Modrá na zadní straně
- 71.9%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 89.4%
- Top 10 % od
- 69.5%
- Medián
- 27.6%
- Nejnižší cena
- 1 476 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 398 | 95.0% | 71.9% | 0.2% | 1.1% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 838 | 93.0% | 95.7% | 1.4% | 2.5% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 407 | 92.6% | 30.9% | 0.3% | 3.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 371 | 92.4% | 87.6% | 0.5% | 3.7% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 5 | 638 | 92.2% | 86.4% | 0.5% | 3.6% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 6 | 913 | 91.8% | 66.1% | 1.5% | 2.6% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 7 | 839 | 90.4% | 48.6% | 1.1% | 4.4% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 8 | 713 | 89.7% | 40.8% | 2.4% | 3.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 515 | 89.5% | 53.2% | 3.1% | 3.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 332 | 89.4% | 51.6% | 4.1% | 3.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 720 | 89.2% | 26.1% | 3.5% | 3.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 420 | 89.1% | 22.7% | 3.4% | 3.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 182 | 88.8% | 65.4% | 0.9% | 6.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 965 | 88.8% | 49.1% | 3.6% | 3.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 928 | 88.1% | 60.6% | 0.9% | 6.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 16 | 975 | 87.9% | 49.3% | 5.1% | 2.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 17 | 749 | 87.2% | 87.4% | 1.0% | 6.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 322 | 87.1% | 36.5% | 5.2% | 2.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 19 | 396 | 86.7% | 65.8% | 4.8% | 2.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 20 | 877 | 86.6% | 49.9% | 4.3% | 4.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 21 | 282 | 85.2% | 65.2% | 3.8% | 6.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 22 | 74 | 84.5% | 35.9% | 1.4% | 7.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 23 | 401 | 83.6% | 53.1% | 2.3% | 8.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 24 | 92 | 83.5% | 55.5% | 6.8% | 6.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 25 | 919 | 83.2% | 57.8% | 0.3% | 11.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 26 | 273 | 81.9% | 51.7% | 3.0% | 9.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 27 | 917 | 81.7% | 87.7% | 0.7% | 10.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 28 | 974 | 81.7% | 42.7% | 8.3% | 6.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 29 | 424 | 81.6% | 39.8% | 2.1% | 11.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 30 | 194 | 81.3% | 74.0% | 7.9% | 6.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 31 | 811 | 81.1% | 64.2% | 5.3% | 10.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 32 | 773 | 81.0% | 12.8% | 5.5% | 8.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 33 | 727 | 80.6% | 40.6% | 9.0% | 6.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 34 | 283 | 80.3% | 93.1% | 3.5% | 9.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 35 | 891 | 80.3% | 85.9% | 0.9% | 12.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 36 | 694 | 80.2% | 79.2% | 7.8% | 6.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 37 | 797 | 80.2% | 37.7% | 2.3% | 12.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 38 | 335 | 78.4% | 74.8% | 2.4% | 13.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 39 | 793 | 78.4% | 40.0% | 3.9% | 9.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 40 | 30 | 78.1% | 43.5% | 4.1% | 10.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 41 | 936 | 78.1% | 7.2% | 8.6% | 7.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 42 | 362 | 77.7% | 33.1% | 5.0% | 11.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 43 | 885 | 77.5% | 73.0% | 11.4% | 6.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 44 | 808 | 77.4% | 83.1% | 5.3% | 12.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 45 | 453 | 77.3% | 56.7% | 2.3% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 46 | 460 | 77.2% | 60.7% | 5.3% | 13.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 47 | 664 | 77.1% | 68.1% | 6.3% | 8.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 48 | 256 | 76.9% | 57.6% | 3.5% | 13.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 49 | 494 | 76.9% | 93.7% | 3.4% | 10.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 50 | 598 | 76.4% | 54.0% | 0.3% | 17.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
O patternech Navaja Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Navaja Knife. Měřeno na straně hrací strana: 7 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 30 je Tier 2 (80–90 %) a 57 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Navaja Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Navaja Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Navaja Knife | Case Hardened?
Seed 398 má nejvíc modré na hrací strana, 95.0 %. 7 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Navaja Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Navaja Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
