Blue Gem checker
Survival Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.9%
- Zlato
- 1.7%
- Modrá na zadní straně
- 25.2%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 86.6%
- Top 10 % od
- 57.2%
- Medián
- 28.3%
- Nejnižší cena
- 1 578 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 403 | 92.1% | 25.2% | 0.9% | 1.7% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 634 | 90.1% | 40.3% | 3.1% | 1.6% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 577 | 90.0% | 79.2% | 2.4% | 2.1% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 583 | 89.7% | 59.1% | 3.7% | 1.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 5 | 316 | 89.0% | 60.4% | 2.1% | 2.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 6 | 585 | 88.9% | 32.7% | 4.1% | 1.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 7 | 681 | 88.1% | 29.3% | 1.7% | 3.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 8 | 449 | 87.2% | 13.0% | 3.0% | 3.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 169 | 87.0% | 39.8% | 2.3% | 4.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 456 | 86.6% | 67.2% | 0.9% | 6.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 668 | 84.4% | 59.0% | 5.4% | 4.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 281 | 83.9% | 19.9% | 2.5% | 5.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 288 | 79.1% | 16.8% | 7.5% | 6.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 14 | 628 | 78.9% | 26.7% | 3.4% | 7.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 15 | 180 | 78.8% | 90.1% | 4.9% | 7.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 16 | 166 | 78.5% | 47.9% | 5.5% | 8.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 17 | 606 | 78.1% | 24.5% | 8.6% | 5.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 18 | 812 | 78.0% | 14.6% | 8.3% | 6.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 19 | 58 | 76.6% | 30.5% | 0.4% | 14.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 20 | 704 | 76.4% | 27.7% | 0.7% | 12.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 21 | 55 | 76.0% | 72.9% | 2.0% | 12.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 294 | 75.9% | 46.3% | 12.2% | 4.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 23 | 383 | 75.0% | 78.4% | 6.5% | 11.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 24 | 651 | 74.6% | 8.1% | 9.1% | 7.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 25 | 922 | 73.2% | 65.7% | 3.2% | 14.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 26 | 447 | 72.6% | 76.9% | 3.6% | 16.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 27 | 529 | 72.5% | 20.6% | 8.5% | 11.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 28 | 619 | 72.4% | 38.6% | 11.2% | 9.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 29 | 202 | 71.6% | 27.7% | 4.1% | 14.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 30 | 351 | 71.6% | 55.1% | 1.5% | 17.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 910 | 71.3% | 11.5% | 9.0% | 11.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 157 | 70.6% | 56.5% | 7.2% | 15.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 516 | 70.0% | 67.5% | 10.5% | 11.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 34 | 372 | 69.8% | 45.4% | 3.5% | 15.2% | – | Prohlédnout |
| 35 | 806 | 69.6% | 38.2% | 11.8% | 9.6% | – | Prohlédnout |
| 36 | 210 | 69.4% | 29.9% | 1.2% | 19.3% | – | Prohlédnout |
| 37 | 167 | 69.2% | 19.4% | 14.7% | 8.6% | – | Prohlédnout |
| 38 | 601 | 69.2% | 1.2% | 1.2% | 20.6% | – | Prohlédnout |
| 39 | 880 | 68.5% | 13.8% | 1.4% | 20.0% | – | Prohlédnout |
| 40 | 680 | 67.9% | 39.6% | 8.5% | 16.0% | – | Prohlédnout |
| 41 | 502 | 67.0% | 48.4% | 9.5% | 11.5% | – | Prohlédnout |
| 42 | 632 | 66.8% | 31.2% | 4.5% | 21.3% | – | Prohlédnout |
| 43 | 911 | 66.4% | 8.1% | 13.3% | 11.9% | – | Prohlédnout |
| 44 | 519 | 66.2% | 38.2% | 6.4% | 20.6% | – | Prohlédnout |
| 45 | 946 | 66.1% | 31.0% | 14.5% | 10.8% | – | Prohlédnout |
| 46 | 590 | 65.9% | 39.9% | 10.1% | 15.7% | – | Prohlédnout |
| 47 | 179 | 65.8% | 58.2% | 4.1% | 20.2% | – | Prohlédnout |
| 48 | 504 | 65.7% | 39.8% | 8.1% | 18.8% | – | Prohlédnout |
| 49 | 556 | 65.1% | 57.7% | 0.9% | 25.1% | – | Prohlédnout |
| 50 | 850 | 64.8% | 61.3% | 0.3% | 23.4% | – | Prohlédnout |
O patternech Survival Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Survival Knife. Měřeno na straně hrací strana: 3 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 9 je Tier 2 (80–90 %) a 21 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Survival Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Survival Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Survival Knife | Case Hardened?
Seed 403 má nejvíc modré na hrací strana, 92.1 %. 3 z 1 001 seedů dosahují 90 % modré a počítají se jako Tier 1.
Která strana Survival Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Survival Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
