Blue Gem checker
Shadow Daggers | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 4.1%
- Zlato
- 28.6%
- Modrá na zadní straně
- 60.4%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 55.3%
- Top 10 % od
- 45.5%
- Medián
- 31.3%
- Nejnižší cena
- 1 473 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 707 | 60.7% | 60.4% | 4.1% | 28.6% | – | Prohlédnout |
| 2 | 355 | 59.0% | 58.3% | 13.0% | 23.7% | – | Prohlédnout |
| 3 | 866 | 58.7% | 58.7% | 4.7% | 29.6% | – | Prohlédnout |
| 4 | 505 | 58.5% | 58.6% | 5.5% | 29.6% | – | Prohlédnout |
| 5 | 56 | 58.4% | 57.9% | 3.1% | 32.8% | – | Prohlédnout |
| 6 | 176 | 57.8% | 57.8% | 4.1% | 30.1% | – | Prohlédnout |
| 7 | 575 | 57.8% | 57.1% | 10.2% | 26.9% | – | Prohlédnout |
| 8 | 138 | 57.1% | 56.8% | 4.2% | 30.1% | – | Prohlédnout |
| 9 | 609 | 55.8% | 55.8% | 5.1% | 31.7% | – | Prohlédnout |
| 10 | 986 | 55.3% | 54.6% | 12.6% | 28.0% | – | Prohlédnout |
| 11 | 706 | 55.1% | 54.5% | 4.6% | 31.8% | – | Prohlédnout |
| 12 | 671 | 54.8% | 55.0% | 6.7% | 30.1% | – | Prohlédnout |
| 13 | 4 | 54.6% | 54.5% | 9.6% | 31.6% | – | Prohlédnout |
| 14 | 400 | 54.6% | 54.7% | 3.7% | 32.3% | – | Prohlédnout |
| 15 | 563 | 53.4% | 53.3% | 15.0% | 28.0% | – | Prohlédnout |
| 16 | 417 | 53.3% | 53.1% | 5.8% | 34.1% | – | Prohlédnout |
| 17 | 933 | 53.2% | 53.2% | 6.1% | 33.9% | – | Prohlédnout |
| 18 | 367 | 53.0% | 52.8% | 4.2% | 33.1% | – | Prohlédnout |
| 19 | 14 | 52.9% | 52.9% | 6.1% | 34.6% | – | Prohlédnout |
| 20 | 776 | 52.2% | 52.3% | 5.1% | 33.8% | – | Prohlédnout |
| 21 | 494 | 52.1% | 51.4% | 9.6% | 32.4% | – | Prohlédnout |
| 22 | 618 | 52.0% | 51.7% | 3.6% | 37.5% | – | Prohlédnout |
| 23 | 80 | 51.8% | 51.9% | 4.5% | 35.7% | – | Prohlédnout |
| 24 | 315 | 51.8% | 51.8% | 3.1% | 36.8% | – | Prohlédnout |
| 25 | 488 | 51.8% | 51.3% | 13.0% | 29.9% | – | Prohlédnout |
| 26 | 859 | 51.8% | 51.9% | 7.3% | 34.2% | – | Prohlédnout |
| 27 | 59 | 51.4% | 51.4% | 6.9% | 34.9% | – | Prohlédnout |
| 28 | 630 | 51.4% | 50.8% | 8.1% | 35.7% | – | Prohlédnout |
| 29 | 468 | 51.2% | 50.8% | 8.0% | 34.4% | – | Prohlédnout |
| 30 | 114 | 51.1% | 51.5% | 6.2% | 32.8% | – | Prohlédnout |
| 31 | 10 | 51.0% | 50.7% | 3.3% | 37.3% | – | Prohlédnout |
| 32 | 501 | 50.8% | 51.1% | 4.7% | 36.2% | – | Prohlédnout |
| 33 | 916 | 50.8% | 50.7% | 5.6% | 33.8% | – | Prohlédnout |
| 34 | 679 | 50.4% | 50.2% | 11.6% | 31.2% | – | Prohlédnout |
| 35 | 342 | 50.3% | 50.5% | 12.7% | 32.4% | – | Prohlédnout |
| 36 | 715 | 50.2% | 49.8% | 11.0% | 32.8% | – | Prohlédnout |
| 37 | 601 | 50.1% | 50.3% | 4.4% | 37.4% | – | Prohlédnout |
| 38 | 379 | 50.0% | 49.9% | 5.0% | 35.8% | – | Prohlédnout |
| 39 | 255 | 49.9% | 49.6% | 6.2% | 34.1% | – | Prohlédnout |
| 40 | 830 | 49.9% | 49.4% | 5.5% | 35.9% | – | Prohlédnout |
| 41 | 836 | 49.8% | 49.4% | 9.1% | 34.0% | – | Prohlédnout |
| 42 | 881 | 49.5% | 49.1% | 6.9% | 37.8% | – | Prohlédnout |
| 43 | 698 | 49.2% | 49.5% | 4.5% | 35.4% | – | Prohlédnout |
| 44 | 88 | 49.1% | 48.8% | 4.7% | 36.3% | – | Prohlédnout |
| 45 | 3 | 49.0% | 49.1% | 7.6% | 37.5% | – | Prohlédnout |
| 46 | 269 | 49.0% | 48.9% | 9.0% | 36.5% | – | Prohlédnout |
| 47 | 576 | 48.9% | 48.6% | 7.6% | 36.9% | – | Prohlédnout |
| 48 | 845 | 48.9% | 48.7% | 5.1% | 35.5% | – | Prohlédnout |
| 49 | 406 | 48.7% | 48.6% | 3.9% | 40.2% | – | Prohlédnout |
| 50 | 447 | 48.7% | 49.2% | 4.3% | 37.3% | – | Prohlédnout |
O patternech Shadow Daggers | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Shadow Daggers. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 0 je Tier 2 (80–90 %) a 0 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Shadow Daggers | Case Hardened
- Všechny skiny Shadow Daggers
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Shadow Daggers | Case Hardened?
Seed 707 má nejvíc modré na hrací strana, 60.7 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Shadow Daggers se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Shadow Daggers | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
