Blue Gem checker
Nomad Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.5%
- Zlato
- 0.0%
- Modrá na zadní straně
- 75.7%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 88.1%
- Top 10 % od
- 65.5%
- Medián
- 26.4%
- Nejnižší cena
- 2 897 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 94.2% | 75.7% | 0.5% | 0.0% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 169 | 93.0% | 48.5% | 0.0% | 0.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 456 | 93.0% | 77.2% | 0.3% | 0.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 681 | 92.9% | 33.8% | 0.4% | 0.1% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 5 | 577 | 92.6% | 82.7% | 0.1% | 0.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 6 | 403 | 92.5% | 28.3% | 0.2% | 0.6% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 7 | 704 | 91.5% | 42.3% | 1.1% | 1.2% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 8 | 668 | 90.9% | 71.7% | 2.4% | 0.1% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 9 | 316 | 89.2% | 55.8% | 2.5% | 1.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 922 | 88.1% | 78.2% | 0.6% | 3.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 628 | 87.4% | 36.4% | 1.7% | 2.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 850 | 87.2% | 71.3% | 0.5% | 3.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 281 | 86.9% | 27.2% | 1.8% | 2.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 583 | 86.8% | 55.8% | 3.5% | 1.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 447 | 85.4% | 85.5% | 0.9% | 5.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 16 | 187 | 84.8% | 63.1% | 0.6% | 4.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 17 | 634 | 84.7% | 59.5% | 5.6% | 1.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 180 | 84.6% | 84.8% | 1.6% | 4.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 19 | 700 | 84.1% | 86.8% | 3.2% | 3.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 20 | 383 | 83.6% | 80.9% | 2.5% | 5.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 21 | 294 | 83.4% | 51.1% | 7.0% | 1.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 22 | 166 | 82.6% | 61.9% | 5.5% | 3.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 23 | 723 | 82.1% | 42.6% | 8.7% | 0.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 24 | 429 | 80.9% | 73.2% | 3.0% | 6.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 25 | 585 | 80.9% | 42.6% | 7.6% | 3.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 26 | 210 | 80.6% | 44.4% | 1.2% | 8.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 27 | 529 | 80.6% | 30.2% | 5.3% | 5.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 28 | 935 | 80.4% | 79.1% | 5.6% | 5.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 29 | 502 | 80.3% | 67.3% | 5.1% | 4.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 30 | 588 | 77.9% | 54.6% | 0.7% | 9.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 91 | 77.8% | 49.1% | 8.5% | 5.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 519 | 77.4% | 42.4% | 7.1% | 7.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 818 | 77.0% | 19.7% | 8.0% | 6.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 34 | 806 | 76.4% | 43.4% | 10.2% | 4.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 35 | 982 | 76.4% | 59.8% | 11.1% | 3.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 36 | 262 | 76.3% | 76.9% | 0.3% | 12.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 37 | 103 | 76.1% | 60.4% | 5.3% | 7.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 38 | 632 | 75.9% | 39.1% | 4.6% | 10.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 39 | 698 | 75.4% | 76.2% | 1.7% | 10.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 40 | 558 | 75.3% | 60.0% | 5.4% | 11.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 41 | 336 | 75.2% | 25.5% | 3.7% | 11.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 42 | 449 | 74.7% | 9.0% | 5.2% | 12.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 43 | 496 | 73.9% | 63.8% | 1.8% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 44 | 719 | 73.8% | 37.7% | 6.4% | 6.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 45 | 525 | 73.6% | 75.3% | 2.3% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 46 | 872 | 73.6% | 71.0% | 4.1% | 10.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 47 | 14 | 73.2% | 90.4% | 2.6% | 13.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 48 | 880 | 72.9% | 14.4% | 1.0% | 14.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 49 | 606 | 72.7% | 20.4% | 8.0% | 8.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 50 | 13 | 72.6% | 80.5% | 1.8% | 12.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
O patternech Nomad Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Nomad Knife. Měřeno na straně hrací strana: 8 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 21 je Tier 2 (80–90 %) a 34 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Nomad Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Nomad Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Nomad Knife | Case Hardened?
Seed 55 má nejvíc modré na hrací strana, 94.2 %. 8 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Nomad Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Nomad Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
