Blue Gem checker
MAC-10 | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 5.9%
- Zlato
- 20.2%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 61.5%
- Top 10 % od
- 49.4%
- Medián
- 30.6%
- Nejnižší cena
- 511,72 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 748 | 67.4% | – | 5.9% | 20.2% | – | Prohlédnout |
| 2 | 406 | 67.2% | – | 2.9% | 24.7% | – | Prohlédnout |
| 3 | 598 | 65.8% | – | 10.1% | 18.4% | – | Prohlédnout |
| 4 | 890 | 64.3% | – | 5.5% | 21.1% | – | Prohlédnout |
| 5 | 944 | 64.3% | – | 10.4% | 21.1% | – | Prohlédnout |
| 6 | 163 | 63.5% | – | 11.4% | 19.6% | – | Prohlédnout |
| 7 | 503 | 63.0% | – | 6.8% | 25.1% | – | Prohlédnout |
| 8 | 667 | 62.8% | – | 3.5% | 29.1% | – | Prohlédnout |
| 9 | 349 | 62.0% | – | 9.1% | 24.4% | – | Prohlédnout |
| 10 | 397 | 61.5% | – | 8.7% | 22.9% | – | Prohlédnout |
| 11 | 251 | 61.4% | – | 7.0% | 25.4% | – | Prohlédnout |
| 12 | 964 | 61.4% | – | 2.6% | 28.6% | – | Prohlédnout |
| 13 | 147 | 61.1% | – | 5.9% | 26.7% | – | Prohlédnout |
| 14 | 346 | 61.1% | – | 8.0% | 25.9% | – | Prohlédnout |
| 15 | 399 | 61.1% | – | 11.3% | 23.9% | – | Prohlédnout |
| 16 | 328 | 61.0% | – | 4.2% | 23.4% | – | Prohlédnout |
| 17 | 652 | 61.0% | – | 4.5% | 28.9% | – | Prohlédnout |
| 18 | 523 | 60.8% | – | 12.7% | 22.0% | – | Prohlédnout |
| 19 | 18 | 59.9% | – | 3.5% | 27.7% | – | Prohlédnout |
| 20 | 239 | 59.9% | – | 8.3% | 27.1% | – | Prohlédnout |
| 21 | 987 | 59.5% | – | 14.6% | 19.7% | – | Prohlédnout |
| 22 | 114 | 59.4% | – | 4.9% | 30.0% | – | Prohlédnout |
| 23 | 222 | 59.0% | – | 5.2% | 29.3% | – | Prohlédnout |
| 24 | 215 | 58.8% | – | 10.3% | 23.2% | – | Prohlédnout |
| 25 | 500 | 58.5% | – | 9.7% | 27.3% | – | Prohlédnout |
| 26 | 629 | 58.3% | – | 3.5% | 28.9% | – | Prohlédnout |
| 27 | 898 | 58.0% | – | 4.7% | 30.3% | – | Prohlédnout |
| 28 | 546 | 57.6% | – | 2.3% | 36.0% | – | Prohlédnout |
| 29 | 475 | 57.5% | – | 7.2% | 28.8% | – | Prohlédnout |
| 30 | 974 | 57.4% | – | 15.6% | 21.3% | – | Prohlédnout |
| 31 | 374 | 57.2% | – | 17.7% | 20.8% | – | Prohlédnout |
| 32 | 6 | 57.1% | – | 5.5% | 30.4% | – | Prohlédnout |
| 33 | 724 | 56.7% | – | 11.1% | 23.8% | – | Prohlédnout |
| 34 | 182 | 56.6% | – | 8.0% | 28.5% | – | Prohlédnout |
| 35 | 208 | 56.6% | – | 4.2% | 30.8% | – | Prohlédnout |
| 36 | 63 | 56.5% | – | 12.6% | 25.7% | – | Prohlédnout |
| 37 | 379 | 56.5% | – | 2.5% | 30.7% | – | Prohlédnout |
| 38 | 95 | 56.2% | – | 4.6% | 33.2% | – | Prohlédnout |
| 39 | 566 | 55.9% | – | 9.4% | 29.5% | – | Prohlédnout |
| 40 | 570 | 55.4% | – | 5.4% | 28.4% | – | Prohlédnout |
| 41 | 236 | 55.3% | – | 7.0% | 29.1% | – | Prohlédnout |
| 42 | 195 | 55.2% | – | 5.8% | 29.9% | – | Prohlédnout |
| 43 | 872 | 55.1% | – | 8.4% | 28.2% | – | Prohlédnout |
| 44 | 141 | 54.9% | – | 8.1% | 30.6% | – | Prohlédnout |
| 45 | 253 | 54.8% | – | 10.7% | 29.3% | – | Prohlédnout |
| 46 | 849 | 54.8% | – | 8.3% | 28.7% | – | Prohlédnout |
| 47 | 373 | 54.6% | – | 10.2% | 28.9% | – | Prohlédnout |
| 48 | 414 | 54.6% | – | 3.1% | 34.6% | – | Prohlédnout |
| 49 | 173 | 54.5% | – | 7.9% | 30.7% | – | Prohlédnout |
| 50 | 358 | 54.4% | – | 9.5% | 28.2% | – | Prohlédnout |
O patternech MAC-10 | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na MAC-10. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 0 je Tier 2 (80–90 %) a 0 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny MAC-10 | Case Hardened
- Všechny skiny MAC-10
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro MAC-10 | Case Hardened?
Seed 748 má nejvíc modré na hrací strana, 67.4 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana MAC-10 se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed MAC-10 | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
