Blue Gem checker
Kukri Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.8%
- Zlato
- 1.7%
- Modrá na zadní straně
- 70.5%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 83.8%
- Top 10 % od
- 59.9%
- Medián
- 30.5%
- Nejnižší cena
- 1 620 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 494 | 92.2% | 70.5% | 0.8% | 1.7% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 770 | 89.8% | 51.0% | 2.0% | 3.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 3 | 510 | 87.5% | 58.7% | 3.0% | 4.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 4 | 575 | 87.4% | 30.7% | 1.6% | 3.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 5 | 917 | 85.9% | 64.7% | 3.6% | 3.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 6 | 844 | 85.0% | 46.6% | 3.8% | 5.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 7 | 891 | 84.8% | 64.4% | 3.3% | 5.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 8 | 652 | 84.4% | 55.7% | 1.7% | 6.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 330 | 83.8% | 79.1% | 3.2% | 7.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 618 | 83.8% | 16.8% | 3.5% | 7.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 488 | 82.9% | 58.3% | 4.5% | 6.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 838 | 82.4% | 84.9% | 2.2% | 9.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 985 | 81.6% | 37.7% | 6.2% | 6.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 468 | 81.0% | 2.7% | 5.3% | 5.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 808 | 80.6% | 68.7% | 6.2% | 7.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 16 | 664 | 80.5% | 67.2% | 4.5% | 7.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 17 | 694 | 80.5% | 70.0% | 8.0% | 6.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 112 | 79.7% | 56.2% | 3.2% | 11.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 19 | 283 | 79.6% | 68.6% | 2.0% | 12.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 20 | 682 | 79.4% | 22.9% | 6.6% | 7.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 21 | 130 | 78.5% | 35.2% | 2.2% | 12.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 643 | 78.3% | 44.0% | 7.9% | 8.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 23 | 711 | 78.3% | 43.5% | 7.5% | 8.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 24 | 98 | 78.0% | 44.6% | 10.2% | 5.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 25 | 868 | 77.3% | 58.3% | 1.3% | 14.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 26 | 194 | 76.8% | 70.7% | 9.4% | 8.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 27 | 244 | 76.7% | 49.6% | 6.9% | 6.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 28 | 907 | 76.3% | 43.3% | 11.1% | 5.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 29 | 800 | 75.8% | 45.4% | 12.7% | 4.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 30 | 811 | 75.2% | 67.6% | 5.3% | 11.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 798 | 74.8% | 59.2% | 2.3% | 15.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 631 | 74.6% | 48.7% | 4.6% | 16.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 335 | 74.0% | 67.8% | 8.7% | 10.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 34 | 426 | 73.7% | 51.2% | 4.0% | 15.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 35 | 263 | 72.9% | 76.9% | 13.7% | 5.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 36 | 870 | 72.9% | 14.2% | 10.4% | 9.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 37 | 708 | 72.8% | 43.2% | 7.0% | 15.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 38 | 721 | 72.5% | 47.2% | 2.6% | 14.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 39 | 305 | 72.4% | 13.6% | 7.7% | 12.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 40 | 836 | 72.4% | 18.5% | 14.0% | 7.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 41 | 499 | 72.1% | 65.0% | 9.0% | 13.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 42 | 717 | 71.1% | 66.9% | 14.3% | 8.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 43 | 841 | 70.9% | 61.6% | 2.1% | 19.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 44 | 38 | 70.5% | 63.6% | 2.7% | 19.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 45 | 182 | 70.4% | 91.9% | 4.1% | 19.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 46 | 42 | 70.2% | 61.0% | 14.4% | 7.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 47 | 371 | 70.2% | 83.6% | 1.7% | 19.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 48 | 73 | 69.1% | 65.6% | 4.8% | 16.2% | – | Prohlédnout |
| 49 | 629 | 68.8% | 46.3% | 6.1% | 16.2% | – | Prohlédnout |
| 50 | 334 | 68.7% | 24.5% | 8.7% | 16.9% | – | Prohlédnout |
O patternech Kukri Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Kukri Knife. Měřeno na straně hrací strana: 1 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 16 je Tier 2 (80–90 %) a 30 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Kukri Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Kukri Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Kukri Knife | Case Hardened?
Seed 494 má nejvíc modré na hrací strana, 92.2 %. 1 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Kukri Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Kukri Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
