Blue Gem checker
Huntsman Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 3.8%
- Zlato
- 14.5%
- Modrá na zadní straně
- 76.7%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 69.1%
- Top 10 % od
- 52.0%
- Medián
- 32.5%
- Nejnižší cena
- 2 528 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 4. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 618 | 76.5% | 76.7% | 3.8% | 14.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 2 | 703 | 75.8% | 76.1% | 8.4% | 10.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 3 | 652 | 72.4% | 72.8% | 3.3% | 17.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 4 | 510 | 71.4% | 71.6% | 9.2% | 14.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 5 | 798 | 70.8% | 70.9% | 3.9% | 18.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 6 | 29 | 69.9% | 70.1% | 4.0% | 19.5% | – | Prohlédnout |
| 7 | 248 | 69.6% | 69.9% | 4.3% | 18.4% | – | Prohlédnout |
| 8 | 721 | 69.6% | 69.8% | 3.2% | 19.0% | – | Prohlédnout |
| 9 | 505 | 69.4% | 69.5% | 6.0% | 18.5% | – | Prohlédnout |
| 10 | 494 | 69.1% | 69.3% | 3.1% | 17.8% | – | Prohlédnout |
| 11 | 711 | 68.8% | 68.9% | 10.3% | 15.5% | – | Prohlédnout |
| 12 | 770 | 68.4% | 68.7% | 4.2% | 20.8% | – | Prohlédnout |
| 13 | 838 | 68.0% | 68.0% | 3.7% | 18.8% | – | Prohlédnout |
| 14 | 881 | 67.7% | 67.9% | 4.3% | 20.1% | – | Prohlédnout |
| 15 | 694 | 67.4% | 67.6% | 10.6% | 16.9% | – | Prohlédnout |
| 16 | 891 | 67.2% | 67.4% | 3.1% | 21.3% | – | Prohlédnout |
| 17 | 306 | 67.0% | 67.4% | 4.7% | 20.3% | – | Prohlédnout |
| 18 | 73 | 66.3% | 66.5% | 5.5% | 20.1% | – | Prohlédnout |
| 19 | 130 | 66.3% | 66.5% | 3.4% | 22.5% | – | Prohlédnout |
| 20 | 702 | 65.9% | 66.1% | 2.9% | 23.4% | – | Prohlédnout |
| 21 | 283 | 65.2% | 65.4% | 3.4% | 23.6% | – | Prohlédnout |
| 22 | 708 | 65.2% | 65.4% | 10.0% | 19.0% | – | Prohlédnout |
| 23 | 800 | 64.4% | 64.4% | 10.0% | 17.7% | – | Prohlédnout |
| 24 | 917 | 64.4% | 64.6% | 3.3% | 22.3% | – | Prohlédnout |
| 25 | 194 | 64.1% | 64.3% | 11.8% | 18.4% | – | Prohlédnout |
| 26 | 575 | 64.0% | 64.1% | 4.7% | 21.7% | – | Prohlédnout |
| 27 | 464 | 63.0% | 63.1% | 1.8% | 27.4% | – | Prohlédnout |
| 28 | 263 | 62.5% | 62.7% | 10.1% | 18.5% | – | Prohlédnout |
| 29 | 638 | 62.5% | 62.6% | 3.5% | 24.7% | – | Prohlédnout |
| 30 | 196 | 62.1% | 62.3% | 12.1% | 19.1% | – | Prohlédnout |
| 31 | 488 | 61.6% | 61.9% | 4.2% | 23.8% | – | Prohlédnout |
| 32 | 72 | 61.2% | 61.5% | 3.8% | 24.7% | – | Prohlédnout |
| 33 | 907 | 61.1% | 61.2% | 11.3% | 20.6% | – | Prohlédnout |
| 34 | 98 | 61.0% | 61.1% | 10.7% | 21.8% | – | Prohlédnout |
| 35 | 371 | 61.0% | 61.1% | 2.9% | 26.3% | – | Prohlédnout |
| 36 | 927 | 61.0% | 61.2% | 5.5% | 26.6% | – | Prohlédnout |
| 37 | 499 | 60.9% | 61.0% | 16.0% | 18.1% | – | Prohlédnout |
| 38 | 153 | 60.8% | 61.1% | 3.9% | 25.7% | – | Prohlédnout |
| 39 | 631 | 60.6% | 60.9% | 9.5% | 24.8% | – | Prohlédnout |
| 40 | 112 | 60.3% | 60.4% | 4.8% | 25.3% | – | Prohlédnout |
| 41 | 749 | 59.7% | 59.9% | 4.5% | 26.9% | – | Prohlédnout |
| 42 | 894 | 59.4% | 59.7% | 15.2% | 18.6% | – | Prohlédnout |
| 43 | 809 | 59.0% | 59.2% | 16.1% | 19.9% | – | Prohlédnout |
| 44 | 937 | 58.7% | 59.0% | 9.1% | 25.2% | – | Prohlédnout |
| 45 | 804 | 58.6% | 58.8% | 6.9% | 28.1% | – | Prohlédnout |
| 46 | 919 | 58.5% | 58.6% | 4.2% | 28.1% | – | Prohlédnout |
| 47 | 330 | 58.4% | 58.6% | 3.9% | 29.9% | – | Prohlédnout |
| 48 | 985 | 58.4% | 58.6% | 9.5% | 25.3% | – | Prohlédnout |
| 49 | 162 | 58.2% | 58.5% | 15.0% | 20.4% | – | Prohlédnout |
| 50 | 830 | 58.1% | 58.3% | 14.8% | 21.2% | – | Prohlédnout |
O patternech Huntsman Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Huntsman Knife. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 0 je Tier 2 (80–90 %) a 5 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Huntsman Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Huntsman Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Huntsman Knife | Case Hardened?
Seed 618 má nejvíc modré na hrací strana, 76.5 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Huntsman Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Huntsman Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
