Blue Gem checker
Gut Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 3.0%
- Zlato
- 17.4%
- Modrá na zadní straně
- 32.6%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 66.1%
- Top 10 % od
- 51.3%
- Medián
- 31.2%
- Nejnižší cena
- 1 930 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 567 | 73.9% | 32.6% | 3.0% | 17.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 2 | 510 | 72.5% | 34.9% | 6.4% | 15.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 3 | 928 | 72.5% | 35.7% | 6.2% | 15.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 4 | 799 | 70.5% | 46.8% | 2.8% | 17.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 5 | 647 | 70.1% | 48.8% | 7.8% | 17.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 6 | 962 | 70.0% | 33.8% | 4.8% | 18.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 7 | 125 | 69.3% | 24.8% | 3.8% | 18.5% | – | Prohlédnout |
| 8 | 165 | 68.8% | 51.3% | 4.0% | 21.9% | – | Prohlédnout |
| 9 | 776 | 66.5% | 45.6% | 12.3% | 17.0% | – | Prohlédnout |
| 10 | 9 | 66.1% | 44.5% | 7.1% | 20.6% | – | Prohlédnout |
| 11 | 974 | 66.1% | 59.0% | 6.4% | 22.5% | – | Prohlédnout |
| 12 | 171 | 65.8% | 36.9% | 4.6% | 23.3% | – | Prohlédnout |
| 13 | 922 | 65.8% | 53.0% | 10.5% | 18.5% | – | Prohlédnout |
| 14 | 232 | 65.6% | 25.4% | 6.0% | 21.9% | – | Prohlédnout |
| 15 | 953 | 65.5% | 53.2% | 8.2% | 21.2% | – | Prohlédnout |
| 16 | 619 | 65.1% | 31.9% | 7.4% | 21.5% | – | Prohlédnout |
| 17 | 920 | 65.1% | 60.8% | 11.1% | 19.2% | – | Prohlédnout |
| 18 | 286 | 64.7% | 35.3% | 7.6% | 22.8% | – | Prohlédnout |
| 19 | 729 | 64.7% | 57.0% | 6.8% | 23.0% | – | Prohlédnout |
| 20 | 591 | 64.4% | 41.9% | 1.1% | 26.2% | – | Prohlédnout |
| 21 | 997 | 64.0% | 39.3% | 4.1% | 25.2% | – | Prohlédnout |
| 22 | 466 | 63.2% | 42.1% | 5.4% | 26.0% | – | Prohlédnout |
| 23 | 977 | 63.2% | 35.7% | 4.4% | 23.6% | – | Prohlédnout |
| 24 | 140 | 62.8% | 28.0% | 5.4% | 21.4% | – | Prohlédnout |
| 25 | 50 | 62.7% | 36.8% | 5.1% | 25.5% | – | Prohlédnout |
| 26 | 60 | 62.7% | 35.2% | 2.1% | 25.4% | – | Prohlédnout |
| 27 | 969 | 62.6% | 32.5% | 12.1% | 20.9% | – | Prohlédnout |
| 28 | 870 | 62.4% | 51.3% | 4.6% | 24.7% | – | Prohlédnout |
| 29 | 967 | 62.0% | 14.5% | 11.3% | 21.3% | – | Prohlédnout |
| 30 | 766 | 61.3% | 21.5% | 4.3% | 24.7% | – | Prohlédnout |
| 31 | 549 | 61.0% | 73.0% | 11.6% | 21.8% | – | Prohlédnout |
| 32 | 691 | 61.0% | 17.5% | 5.6% | 24.1% | – | Prohlédnout |
| 33 | 756 | 60.7% | 21.9% | 4.1% | 28.2% | – | Prohlédnout |
| 34 | 980 | 60.5% | 17.4% | 9.9% | 25.5% | – | Prohlédnout |
| 35 | 724 | 60.4% | 46.5% | 4.2% | 28.3% | – | Prohlédnout |
| 36 | 86 | 60.1% | 59.1% | 4.4% | 27.9% | – | Prohlédnout |
| 37 | 617 | 59.9% | 17.1% | 7.6% | 25.2% | – | Prohlédnout |
| 38 | 662 | 59.9% | 48.1% | 6.6% | 27.4% | – | Prohlédnout |
| 39 | 644 | 59.7% | 16.5% | 3.8% | 27.2% | – | Prohlédnout |
| 40 | 215 | 59.6% | 44.8% | 2.9% | 30.5% | – | Prohlédnout |
| 41 | 272 | 59.2% | 27.1% | 6.9% | 29.7% | – | Prohlédnout |
| 42 | 758 | 59.2% | 50.6% | 10.9% | 24.8% | – | Prohlédnout |
| 43 | 40 | 58.9% | 34.7% | 3.4% | 29.9% | – | Prohlédnout |
| 44 | 858 | 58.9% | 40.9% | 10.8% | 25.3% | – | Prohlédnout |
| 45 | 113 | 58.8% | 50.5% | 10.7% | 24.6% | – | Prohlédnout |
| 46 | 350 | 58.6% | 54.9% | 3.4% | 28.8% | – | Prohlédnout |
| 47 | 836 | 57.9% | 45.4% | 6.3% | 27.9% | – | Prohlédnout |
| 48 | 175 | 57.3% | 44.7% | 6.4% | 27.1% | – | Prohlédnout |
| 49 | 730 | 57.2% | 36.0% | 5.5% | 30.0% | – | Prohlédnout |
| 50 | 245 | 57.0% | 50.4% | 4.9% | 31.9% | – | Prohlédnout |
O patternech Gut Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Gut Knife. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 0 je Tier 2 (80–90 %) a 6 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Gut Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Gut Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Gut Knife | Case Hardened?
Seed 567 má nejvíc modré na hrací strana, 73.9 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Gut Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Gut Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
