Blue Gem checker
Flip Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.5%
- Zlato
- 1.3%
- Modrá na zadní straně
- 14.7%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 82.7%
- Top 10 % od
- 59.3%
- Medián
- 30.8%
- Nejnižší cena
- 3 247 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 670 | 95.8% | 14.7% | 0.5% | 1.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 321 | 92.4% | 23.7% | 1.2% | 3.0% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 661 | 92.1% | 12.1% | 1.9% | 2.7% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 151 | 92.0% | 22.6% | 1.4% | 4.4% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 5 | 555 | 88.7% | 17.5% | 1.3% | 5.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 6 | 592 | 88.3% | 3.0% | 0.4% | 6.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 7 | 760 | 84.6% | 21.0% | 3.8% | 7.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 8 | 955 | 83.5% | 64.0% | 4.4% | 8.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 828 | 82.8% | 58.8% | 4.5% | 7.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 791 | 82.7% | 47.9% | 1.5% | 9.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 179 | 82.6% | 60.6% | 3.7% | 10.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 823 | 79.9% | 60.7% | 3.6% | 11.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 13 | 844 | 79.4% | 45.4% | 2.8% | 11.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 14 | 387 | 78.4% | 55.2% | 1.1% | 17.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 15 | 479 | 78.4% | 14.1% | 7.7% | 10.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 16 | 617 | 77.6% | 8.1% | 9.2% | 9.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 17 | 892 | 77.4% | 4.4% | 8.8% | 8.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 18 | 312 | 76.6% | 21.1% | 6.0% | 10.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 19 | 168 | 76.1% | 34.4% | 2.5% | 15.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 20 | 28 | 75.9% | 23.9% | 6.2% | 11.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 21 | 868 | 75.3% | 40.3% | 4.2% | 13.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 526 | 75.0% | 56.5% | 6.1% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 23 | 809 | 75.0% | 43.6% | 9.7% | 11.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 24 | 996 | 74.5% | 5.0% | 0.9% | 16.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 25 | 163 | 74.4% | 5.9% | 4.7% | 12.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 26 | 647 | 73.6% | 37.4% | 12.3% | 6.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 27 | 750 | 73.5% | 30.2% | 2.5% | 18.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 28 | 969 | 73.0% | 35.2% | 3.2% | 17.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 29 | 363 | 72.8% | 45.3% | 2.8% | 18.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 30 | 532 | 71.8% | 56.4% | 6.4% | 18.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 905 | 71.6% | 28.8% | 2.8% | 18.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 103 | 71.1% | 53.4% | 3.6% | 20.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 173 | 70.8% | 36.1% | 10.6% | 13.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 34 | 9 | 69.9% | 36.6% | 11.6% | 11.6% | – | Prohlédnout |
| 35 | 980 | 69.9% | 5.4% | 12.9% | 11.8% | – | Prohlédnout |
| 36 | 122 | 69.5% | 39.2% | 10.3% | 14.6% | – | Prohlédnout |
| 37 | 189 | 69.4% | 47.5% | 5.4% | 21.0% | – | Prohlédnout |
| 38 | 724 | 68.4% | 19.6% | 7.7% | 18.4% | – | Prohlédnout |
| 39 | 922 | 68.4% | 67.0% | 1.4% | 24.3% | – | Prohlédnout |
| 40 | 396 | 68.2% | 41.7% | 5.5% | 18.4% | – | Prohlédnout |
| 41 | 74 | 68.0% | 27.7% | 1.2% | 25.1% | – | Prohlédnout |
| 42 | 695 | 67.3% | 1.8% | 3.1% | 19.1% | – | Prohlédnout |
| 43 | 202 | 67.0% | 67.9% | 3.0% | 23.4% | – | Prohlédnout |
| 44 | 847 | 67.0% | 34.5% | 5.1% | 18.5% | – | Prohlédnout |
| 45 | 566 | 66.8% | 19.0% | 12.8% | 15.3% | – | Prohlédnout |
| 46 | 888 | 66.5% | 26.7% | 3.5% | 19.4% | – | Prohlédnout |
| 47 | 970 | 66.5% | 23.0% | 6.4% | 18.4% | – | Prohlédnout |
| 48 | 770 | 66.4% | 38.3% | 3.2% | 23.6% | – | Prohlédnout |
| 49 | 887 | 66.4% | 39.0% | 5.9% | 22.0% | – | Prohlédnout |
| 50 | 220 | 66.2% | 8.6% | 16.3% | 12.5% | – | Prohlédnout |
O patternech Flip Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Flip Knife. Měřeno na straně hrací strana: 4 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 7 je Tier 2 (80–90 %) a 22 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Flip Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Flip Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Flip Knife | Case Hardened?
Seed 670 má nejvíc modré na hrací strana, 95.8 %. 4 z 1 001 seedů dosahují 90 % modré a počítají se jako Tier 1.
Která strana Flip Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Flip Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
