Blue Gem checker
Five-SeveN | Heat Treated
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 4.3%
- Zlato
- 5.8%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 80.9%
- Top 10 % od
- 64.8%
- Medián
- 28.8%
- Nejnižší cena
- 39,75 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 4. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 904 | 84.7% | – | 4.3% | 5.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 2 | 148 | 83.8% | – | 3.9% | 6.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 3 | 704 | 83.4% | – | 4.4% | 6.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 4 | 406 | 83.3% | – | 3.2% | 7.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 5 | 341 | 82.4% | – | 3.8% | 7.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 6 | 790 | 81.9% | – | 4.3% | 7.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 7 | 990 | 81.6% | – | 4.3% | 7.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 8 | 273 | 81.4% | – | 5.1% | 6.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 308 | 81.4% | – | 4.4% | 7.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 723 | 80.9% | – | 4.1% | 8.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 948 | 80.9% | – | 5.1% | 7.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 567 | 80.8% | – | 5.0% | 8.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 674 | 80.7% | – | 4.7% | 8.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 882 | 80.6% | – | 4.2% | 9.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 587 | 80.4% | – | 5.2% | 7.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 16 | 297 | 80.2% | – | 4.3% | 8.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 17 | 885 | 80.2% | – | 4.7% | 7.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 490 | 80.1% | – | 4.0% | 9.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 19 | 517 | 80.0% | – | 4.2% | 8.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 20 | 263 | 79.7% | – | 3.8% | 9.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 21 | 159 | 79.6% | – | 4.1% | 9.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 48 | 79.4% | – | 4.8% | 8.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 23 | 426 | 79.4% | – | 4.6% | 9.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 24 | 530 | 79.3% | – | 4.3% | 9.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 25 | 695 | 79.3% | – | 3.9% | 9.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 26 | 16 | 79.1% | – | 4.1% | 9.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 27 | 67 | 79.0% | – | 4.2% | 9.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 28 | 96 | 79.0% | – | 4.6% | 9.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 29 | 111 | 78.9% | – | 4.1% | 9.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 30 | 259 | 78.9% | – | 4.3% | 9.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 321 | 78.9% | – | 3.9% | 10.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 461 | 78.8% | – | 3.6% | 10.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 772 | 78.8% | – | 5.0% | 8.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 34 | 792 | 78.8% | – | 4.1% | 9.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 35 | 117 | 78.6% | – | 4.7% | 10.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 36 | 781 | 78.6% | – | 4.4% | 9.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 37 | 347 | 78.4% | – | 3.6% | 11.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 38 | 482 | 78.4% | – | 4.2% | 10.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 39 | 843 | 78.4% | – | 4.0% | 9.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 40 | 764 | 78.3% | – | 4.5% | 9.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 41 | 66 | 78.1% | – | 4.2% | 10.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 42 | 356 | 78.0% | – | 4.4% | 11.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 43 | 651 | 77.8% | – | 5.6% | 9.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 44 | 69 | 77.7% | – | 3.7% | 11.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 45 | 324 | 77.7% | – | 4.4% | 10.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 46 | 370 | 77.4% | – | 4.7% | 10.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 47 | 876 | 77.4% | – | 6.0% | 10.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 48 | 730 | 77.2% | – | 5.5% | 10.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 49 | 542 | 76.6% | – | 4.5% | 12.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 50 | 998 | 76.2% | – | 4.8% | 12.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
O patternech Five-SeveN | Heat Treated
Textura Heat Treated míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Five-SeveN. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 19 je Tier 2 (80–90 %) a 61 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Five-SeveN | Heat Treated
- Všechny skiny Five-SeveN
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Five-SeveN | Heat Treated?
Seed 904 má nejvíc modré na hrací strana, 84.7 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Five-SeveN se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Five-SeveN | Heat Treated v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
