Blue Gem checker
Five-SeveN | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 1.5%
- Zlato
- 1.5%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 83.4%
- Top 10 % od
- 61.8%
- Medián
- 30.6%
- Nejnižší cena
- 181,23 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 690 | 93.7% | – | 1.5% | 1.5% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 278 | 93.5% | – | 1.1% | 1.6% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 872 | 90.0% | – | 3.4% | 2.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 868 | 89.6% | – | 1.1% | 3.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 5 | 363 | 86.7% | – | 1.5% | 7.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 6 | 689 | 86.1% | – | 7.1% | 2.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 7 | 631 | 85.7% | – | 1.8% | 7.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 8 | 648 | 85.7% | – | 4.7% | 5.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 151 | 84.0% | – | 5.3% | 6.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 532 | 83.4% | – | 6.5% | 5.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 670 | 83.1% | – | 2.0% | 8.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 189 | 82.2% | – | 8.6% | 5.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 770 | 82.2% | – | 4.1% | 6.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 724 | 82.1% | – | 4.0% | 8.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 849 | 81.2% | – | 2.5% | 11.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 16 | 215 | 81.0% | – | 5.9% | 7.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 17 | 177 | 80.8% | – | 4.4% | 7.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 979 | 80.2% | – | 11.8% | 4.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 19 | 25 | 79.6% | – | 8.0% | 5.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 20 | 879 | 79.3% | – | 2.2% | 13.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 21 | 321 | 78.7% | – | 3.2% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 700 | 77.7% | – | 12.8% | 5.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 23 | 809 | 77.6% | – | 10.3% | 8.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 24 | 823 | 76.4% | – | 2.0% | 14.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 25 | 888 | 76.0% | – | 3.8% | 15.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 26 | 249 | 75.4% | – | 5.5% | 12.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 27 | 396 | 73.8% | – | 4.9% | 10.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 28 | 273 | 73.3% | – | 6.8% | 13.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 29 | 768 | 72.9% | – | 0.6% | 18.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 30 | 369 | 72.8% | – | 6.4% | 11.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 72 | 72.4% | – | 8.2% | 9.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 924 | 72.3% | – | 10.2% | 10.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 833 | 72.2% | – | 4.3% | 15.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 34 | 413 | 71.8% | – | 5.8% | 16.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 35 | 969 | 71.5% | – | 1.1% | 20.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 36 | 844 | 71.4% | – | 2.9% | 17.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 37 | 571 | 71.3% | – | 12.2% | 11.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 38 | 791 | 70.9% | – | 3.0% | 18.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 39 | 126 | 70.0% | – | 0.7% | 22.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 40 | 434 | 69.9% | – | 11.5% | 13.5% | – | Prohlédnout |
| 41 | 81 | 69.6% | – | 8.4% | 16.3% | – | Prohlédnout |
| 42 | 426 | 69.6% | – | 5.7% | 19.4% | – | Prohlédnout |
| 43 | 545 | 69.6% | – | 16.1% | 8.0% | – | Prohlédnout |
| 44 | 579 | 69.6% | – | 13.7% | 7.4% | – | Prohlédnout |
| 45 | 112 | 69.2% | – | 4.3% | 17.6% | – | Prohlédnout |
| 46 | 265 | 68.8% | – | 18.0% | 7.0% | – | Prohlédnout |
| 47 | 905 | 68.7% | – | 0.9% | 22.3% | – | Prohlédnout |
| 48 | 28 | 68.6% | – | 5.7% | 21.5% | – | Prohlédnout |
| 49 | 735 | 68.6% | – | 12.8% | 12.1% | – | Prohlédnout |
| 50 | 852 | 68.4% | – | 17.1% | 8.6% | – | Prohlédnout |
O patternech Five-SeveN | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Five-SeveN. Měřeno na straně hrací strana: 3 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 15 je Tier 2 (80–90 %) a 21 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Five-SeveN | Case Hardened
- Všechny skiny Five-SeveN
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Five-SeveN | Case Hardened?
Seed 690 má nejvíc modré na hrací strana, 93.7 %. 3 z 1 001 seedů dosahují 90 % modré a počítají se jako Tier 1.
Která strana Five-SeveN se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Five-SeveN | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
