Blue Gem checker
Falchion Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 1.0%
- Zlato
- 1.3%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 88.9%
- Top 10 % od
- 65.0%
- Medián
- 29.2%
- Nejnižší cena
- 2 897 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 494 | 94.7% | – | 1.0% | 1.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 694 | 92.7% | – | 2.0% | 3.0% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 3 | 330 | 92.1% | – | 2.1% | 3.4% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 4 | 638 | 91.9% | – | 0.4% | 4.6% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 5 | 838 | 91.7% | – | 0.9% | 4.3% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 6 | 917 | 91.6% | – | 3.0% | 1.8% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 7 | 194 | 91.0% | – | 2.6% | 3.8% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 8 | 488 | 90.9% | – | 2.7% | 3.9% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 9 | 371 | 90.6% | – | 0.5% | 5.9% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 10 | 891 | 88.9% | – | 2.3% | 4.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 398 | 88.6% | – | 1.8% | 5.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 868 | 88.6% | – | 2.6% | 5.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 770 | 88.5% | – | 3.1% | 3.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 510 | 88.1% | – | 6.2% | 2.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 575 | 87.7% | – | 4.3% | 3.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 16 | 749 | 86.8% | – | 2.2% | 7.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 17 | 664 | 86.1% | – | 2.4% | 5.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 18 | 244 | 85.7% | – | 5.0% | 4.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 19 | 283 | 85.5% | – | 1.5% | 8.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 20 | 182 | 84.9% | – | 2.4% | 9.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 21 | 112 | 84.6% | – | 3.1% | 6.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 22 | 717 | 83.9% | – | 10.5% | 2.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 23 | 130 | 83.7% | – | 1.4% | 9.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 24 | 800 | 83.7% | – | 7.9% | 3.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 25 | 913 | 83.6% | – | 7.4% | 5.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 26 | 426 | 83.1% | – | 6.1% | 7.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 27 | 335 | 81.9% | – | 6.5% | 7.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 28 | 263 | 81.7% | – | 10.1% | 3.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 29 | 798 | 81.5% | – | 2.1% | 11.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 30 | 214 | 81.2% | – | 6.2% | 7.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 31 | 42 | 80.5% | – | 9.4% | 6.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 32 | 808 | 80.5% | – | 8.1% | 7.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 33 | 885 | 80.0% | – | 7.3% | 9.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 34 | 841 | 79.7% | – | 5.1% | 11.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 35 | 38 | 79.6% | – | 6.4% | 10.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 36 | 964 | 79.5% | – | 5.7% | 9.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 37 | 767 | 79.2% | – | 11.3% | 5.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 38 | 98 | 79.1% | – | 8.6% | 7.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 39 | 628 | 79.0% | – | 4.9% | 8.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 40 | 811 | 78.7% | – | 7.9% | 9.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 41 | 499 | 78.2% | – | 5.3% | 13.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 42 | 907 | 78.1% | – | 8.3% | 9.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 43 | 893 | 77.9% | – | 7.4% | 8.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 44 | 711 | 77.4% | – | 10.8% | 7.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 45 | 631 | 77.3% | – | 5.6% | 13.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 46 | 643 | 76.8% | – | 9.4% | 10.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 47 | 282 | 76.7% | – | 3.9% | 11.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 48 | 92 | 76.1% | – | 5.3% | 15.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 49 | 652 | 76.1% | – | 0.9% | 17.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 50 | 985 | 75.8% | – | 10.9% | 9.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
O patternech Falchion Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Falchion Knife. Měřeno na straně hrací strana: 9 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 24 je Tier 2 (80–90 %) a 38 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Falchion Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Falchion Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Falchion Knife | Case Hardened?
Seed 494 má nejvíc modré na hrací strana, 94.7 %. 9 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Falchion Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Falchion Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
