Blue Gem checker
Classic Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 0.8%
- Zlato
- 2.1%
- Modrá na zadní straně
- 68.6%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 80.8%
- Top 10 % od
- 57.4%
- Medián
- 28.8%
- Nejnižší cena
- 2 301 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 403 | 91.2% | 68.6% | 0.8% | 2.1% | Tier 1 | Prohlédnout |
| 2 | 585 | 89.8% | 63.4% | 3.3% | 1.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 3 | 583 | 87.9% | 85.2% | 5.7% | 1.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 4 | 316 | 86.0% | 96.5% | 1.4% | 4.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 5 | 449 | 85.8% | 35.0% | 2.3% | 6.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 6 | 58 | 85.7% | 57.7% | 0.3% | 7.4% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 7 | 634 | 84.8% | 60.9% | 3.7% | 5.3% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 8 | 288 | 83.5% | 45.5% | 6.9% | 3.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 9 | 577 | 82.2% | 82.2% | 2.8% | 6.2% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 10 | 601 | 80.8% | 11.3% | 1.6% | 9.8% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 11 | 456 | 80.7% | 85.4% | 0.5% | 11.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 12 | 812 | 80.3% | 49.3% | 9.4% | 3.5% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 13 | 681 | 80.1% | 49.8% | 0.4% | 8.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 14 | 910 | 80.1% | 38.4% | 9.7% | 3.0% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 15 | 383 | 79.8% | 86.0% | 5.0% | 8.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 16 | 281 | 79.5% | 50.0% | 2.9% | 7.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 17 | 651 | 79.0% | 28.9% | 10.2% | 3.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 18 | 169 | 78.7% | 57.6% | 0.6% | 9.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 19 | 606 | 78.3% | 60.8% | 11.4% | 3.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 20 | 167 | 77.9% | 28.1% | 10.9% | 4.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 21 | 294 | 77.8% | 76.4% | 12.1% | 3.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 180 | 75.5% | 97.5% | 5.1% | 9.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 23 | 628 | 74.9% | 49.2% | 5.1% | 8.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 24 | 447 | 73.5% | 79.7% | 5.1% | 13.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 25 | 668 | 73.3% | 75.2% | 6.1% | 14.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 26 | 946 | 73.0% | 25.4% | 15.4% | 4.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 27 | 806 | 72.7% | 47.0% | 11.1% | 7.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 28 | 922 | 71.7% | 73.1% | 3.0% | 16.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 29 | 157 | 70.9% | 65.7% | 10.8% | 10.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 30 | 503 | 70.7% | 58.5% | 6.7% | 12.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 31 | 704 | 70.7% | 55.6% | 0.7% | 16.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 32 | 909 | 70.7% | 43.6% | 7.7% | 13.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 33 | 179 | 69.8% | 66.4% | 3.7% | 16.8% | – | Prohlédnout |
| 34 | 600 | 69.6% | 46.2% | 8.3% | 10.9% | – | Prohlédnout |
| 35 | 345 | 69.3% | 88.7% | 1.9% | 19.4% | – | Prohlédnout |
| 36 | 372 | 69.0% | 57.7% | 5.5% | 16.1% | – | Prohlédnout |
| 37 | 590 | 68.8% | 46.3% | 9.4% | 14.4% | – | Prohlédnout |
| 38 | 55 | 68.6% | 84.0% | 0.8% | 21.0% | – | Prohlédnout |
| 39 | 351 | 68.6% | 76.4% | 2.0% | 20.7% | – | Prohlédnout |
| 40 | 748 | 68.2% | 57.3% | 14.8% | 8.9% | – | Prohlédnout |
| 41 | 502 | 67.9% | 58.0% | 10.1% | 8.8% | – | Prohlédnout |
| 42 | 404 | 66.6% | 77.8% | 17.5% | 7.7% | – | Prohlédnout |
| 43 | 619 | 66.6% | 53.3% | 17.1% | 9.0% | – | Prohlédnout |
| 44 | 239 | 66.5% | 47.5% | 6.8% | 18.2% | – | Prohlédnout |
| 45 | 529 | 66.5% | 51.3% | 4.9% | 21.7% | – | Prohlédnout |
| 46 | 915 | 66.5% | 30.8% | 3.7% | 18.8% | – | Prohlédnout |
| 47 | 519 | 66.4% | 55.6% | 5.6% | 21.4% | – | Prohlédnout |
| 48 | 166 | 66.0% | 67.3% | 8.0% | 17.1% | – | Prohlédnout |
| 49 | 107 | 65.6% | 9.1% | 2.7% | 18.8% | – | Prohlédnout |
| 50 | 202 | 65.3% | 52.4% | 5.7% | 19.7% | – | Prohlédnout |
O patternech Classic Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Classic Knife. Měřeno na straně hrací strana: 1 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 13 je Tier 2 (80–90 %) a 18 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Classic Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Classic Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Classic Knife | Case Hardened?
Seed 403 má nejvíc modré na hrací strana, 91.2 %. 1 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Classic Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Classic Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
