Blue Gem checker
Butterfly Knife | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 3.1%
- Zlato
- 7.9%
- Modrá na zadní straně
- 69.9%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 73.6%
- Top 10 % od
- 54.8%
- Medián
- 30.7%
- Nejnižší cena
- 12 985 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 182 | 84.3% | 69.9% | 3.1% | 7.9% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 2 | 330 | 78.8% | 56.3% | 3.6% | 12.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 3 | 838 | 78.5% | 51.1% | 3.8% | 9.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 4 | 494 | 76.8% | 52.4% | 3.7% | 10.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 5 | 694 | 76.6% | 58.5% | 9.3% | 8.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 6 | 263 | 75.4% | 58.1% | 10.8% | 6.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 7 | 800 | 75.4% | 49.0% | 10.6% | 6.9% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 8 | 478 | 75.2% | 63.7% | 8.9% | 8.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 9 | 652 | 73.8% | 61.0% | 1.0% | 19.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 10 | 194 | 73.6% | 56.4% | 9.1% | 11.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 11 | 913 | 73.3% | 57.3% | 7.0% | 14.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 12 | 396 | 73.1% | 49.0% | 9.1% | 11.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 13 | 29 | 72.9% | 63.5% | 3.5% | 14.8% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 14 | 703 | 72.9% | 59.2% | 7.5% | 14.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 15 | 928 | 72.7% | 59.6% | 6.4% | 13.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 16 | 868 | 72.5% | 54.6% | 7.0% | 13.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 17 | 510 | 71.9% | 58.2% | 9.7% | 12.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 18 | 398 | 71.8% | 46.7% | 2.2% | 15.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 19 | 881 | 71.2% | 54.0% | 3.9% | 15.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 20 | 488 | 70.7% | 49.0% | 4.7% | 17.3% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 21 | 98 | 70.1% | 42.8% | 10.0% | 12.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 22 | 112 | 69.8% | 50.3% | 6.2% | 14.2% | – | Prohlédnout |
| 23 | 798 | 69.0% | 50.1% | 2.3% | 21.2% | – | Prohlédnout |
| 24 | 708 | 68.5% | 61.7% | 11.3% | 14.1% | – | Prohlédnout |
| 25 | 782 | 68.5% | 51.8% | 4.7% | 16.6% | – | Prohlédnout |
| 26 | 73 | 68.2% | 48.5% | 4.3% | 19.7% | – | Prohlédnout |
| 27 | 283 | 68.1% | 47.6% | 3.3% | 19.9% | – | Prohlédnout |
| 28 | 907 | 68.1% | 44.9% | 10.2% | 15.0% | – | Prohlédnout |
| 29 | 721 | 67.8% | 44.9% | 3.3% | 19.9% | – | Prohlédnout |
| 30 | 809 | 67.1% | 49.6% | 10.8% | 15.8% | – | Prohlédnout |
| 31 | 917 | 66.6% | 43.9% | 3.0% | 20.4% | – | Prohlédnout |
| 32 | 214 | 66.3% | 42.2% | 4.5% | 19.9% | – | Prohlédnout |
| 33 | 638 | 66.3% | 50.5% | 2.8% | 22.9% | – | Prohlédnout |
| 34 | 371 | 66.2% | 46.9% | 3.4% | 21.5% | – | Prohlédnout |
| 35 | 332 | 65.6% | 63.4% | 8.5% | 19.2% | – | Prohlédnout |
| 36 | 534 | 65.6% | 60.3% | 9.5% | 14.4% | – | Prohlédnout |
| 37 | 770 | 65.4% | 61.8% | 5.3% | 19.5% | – | Prohlédnout |
| 38 | 717 | 65.1% | 41.2% | 8.1% | 20.1% | – | Prohlédnout |
| 39 | 891 | 65.0% | 43.9% | 2.2% | 23.8% | – | Prohlédnout |
| 40 | 749 | 64.9% | 45.6% | 2.2% | 23.5% | – | Prohlédnout |
| 41 | 894 | 64.4% | 45.6% | 12.8% | 15.1% | – | Prohlédnout |
| 42 | 273 | 63.9% | 55.6% | 5.9% | 21.9% | – | Prohlédnout |
| 43 | 426 | 63.9% | 45.5% | 6.3% | 23.1% | – | Prohlédnout |
| 44 | 767 | 63.6% | 41.5% | 11.5% | 16.7% | – | Prohlédnout |
| 45 | 474 | 63.4% | 45.0% | 13.3% | 16.2% | – | Prohlédnout |
| 46 | 711 | 63.3% | 53.9% | 14.0% | 16.3% | – | Prohlédnout |
| 47 | 839 | 63.3% | 49.7% | 2.9% | 23.0% | – | Prohlédnout |
| 48 | 196 | 63.2% | 42.8% | 12.7% | 16.5% | – | Prohlédnout |
| 49 | 919 | 62.9% | 51.8% | 3.8% | 25.4% | – | Prohlédnout |
| 50 | 457 | 62.6% | 43.1% | 5.2% | 24.0% | – | Prohlédnout |
O patternech Butterfly Knife | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Butterfly Knife. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 1 je Tier 2 (80–90 %) a 20 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Butterfly Knife | Case Hardened
- Všechny skiny Butterfly Knife
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Butterfly Knife | Case Hardened?
Seed 182 má nejvíc modré na hrací strana, 84.3 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Butterfly Knife se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Butterfly Knife | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
