Blue Gem checker
Bayonet | Case Hardened
Podíl modré, fialové a zlaté pro všech 1 001 seedů, na hrací i zadní straně. Stránka skinu a ceny →
- Fialová
- 2.0%
- Zlato
- 4.1%
- Modrá na zadní straně
- 39.1%
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 75.3%
- Top 10 % od
- 52.7%
- Medián
- 31.6%
- Nejnižší cena
- 4 622 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou podíl modré na hrací strana ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší modré seedy
| # | Seed | Hrát za modrou stranu | Zadní strana | Fialová | Zlato | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 555 | 89.8% | 39.1% | 2.0% | 4.1% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 2 | 592 | 84.7% | 15.2% | 2.3% | 7.7% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 3 | 670 | 80.9% | 32.2% | 2.1% | 9.6% | Tier 2 | Prohlédnout |
| 4 | 179 | 78.8% | 69.3% | 4.2% | 13.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 5 | 955 | 78.3% | 68.8% | 5.2% | 13.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 6 | 617 | 77.4% | 30.5% | 8.9% | 10.2% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 7 | 695 | 76.4% | 5.0% | 2.3% | 15.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 8 | 661 | 76.2% | 30.9% | 2.6% | 14.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 9 | 228 | 76.1% | 10.2% | 2.3% | 15.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 10 | 828 | 75.3% | 67.5% | 3.6% | 15.1% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 11 | 321 | 72.5% | 33.4% | 3.1% | 17.4% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 12 | 151 | 71.7% | 37.2% | 1.4% | 23.0% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 13 | 312 | 71.7% | 45.0% | 8.3% | 13.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 14 | 760 | 71.4% | 34.0% | 5.6% | 19.7% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 15 | 163 | 70.8% | 29.5% | 8.5% | 13.6% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 16 | 969 | 70.1% | 52.3% | 3.5% | 19.5% | Tier 3 | Prohlédnout |
| 17 | 905 | 69.5% | 45.5% | 3.6% | 20.8% | – | Prohlédnout |
| 18 | 604 | 69.3% | 22.4% | 9.1% | 17.4% | – | Prohlédnout |
| 19 | 791 | 68.2% | 46.8% | 6.3% | 19.2% | – | Prohlédnout |
| 20 | 520 | 68.0% | 4.2% | 12.5% | 14.7% | – | Prohlédnout |
| 21 | 922 | 68.0% | 49.9% | 1.8% | 24.5% | – | Prohlédnout |
| 22 | 207 | 67.7% | 34.3% | 11.7% | 16.8% | – | Prohlédnout |
| 23 | 259 | 67.5% | 56.3% | 9.5% | 18.8% | – | Prohlédnout |
| 24 | 892 | 67.0% | 7.6% | 10.2% | 17.6% | – | Prohlédnout |
| 25 | 78 | 66.6% | 14.3% | 7.6% | 17.5% | – | Prohlédnout |
| 26 | 202 | 66.5% | 58.3% | 4.8% | 23.0% | – | Prohlédnout |
| 27 | 325 | 66.4% | 64.1% | 5.7% | 20.3% | – | Prohlédnout |
| 28 | 352 | 66.4% | 56.4% | 9.4% | 20.4% | – | Prohlédnout |
| 29 | 216 | 66.1% | 48.4% | 9.5% | 19.6% | – | Prohlédnout |
| 30 | 605 | 65.8% | 44.8% | 9.8% | 20.0% | – | Prohlédnout |
| 31 | 644 | 65.2% | 30.7% | 13.9% | 16.9% | – | Prohlédnout |
| 32 | 93 | 64.9% | 15.4% | 11.0% | 18.8% | – | Prohlédnout |
| 33 | 168 | 64.9% | 42.6% | 4.8% | 24.0% | – | Prohlédnout |
| 34 | 9 | 64.1% | 45.0% | 9.8% | 17.9% | – | Prohlédnout |
| 35 | 894 | 63.9% | 31.9% | 9.1% | 23.5% | – | Prohlédnout |
| 36 | 512 | 63.5% | 27.6% | 5.3% | 24.0% | – | Prohlédnout |
| 37 | 479 | 62.4% | 30.8% | 5.5% | 26.0% | – | Prohlédnout |
| 38 | 381 | 61.6% | 52.3% | 14.9% | 18.9% | – | Prohlédnout |
| 39 | 754 | 61.6% | 46.1% | 15.8% | 18.0% | – | Prohlédnout |
| 40 | 868 | 61.5% | 47.7% | 4.2% | 28.2% | – | Prohlédnout |
| 41 | 209 | 61.4% | 55.3% | 4.7% | 27.7% | – | Prohlédnout |
| 42 | 996 | 61.3% | 18.9% | 3.3% | 24.5% | – | Prohlédnout |
| 43 | 385 | 61.1% | 14.3% | 11.1% | 22.6% | – | Prohlédnout |
| 44 | 809 | 60.6% | 52.2% | 12.0% | 22.9% | – | Prohlédnout |
| 45 | 122 | 60.1% | 45.6% | 15.2% | 19.1% | – | Prohlédnout |
| 46 | 647 | 59.9% | 52.2% | 8.3% | 22.7% | – | Prohlédnout |
| 47 | 28 | 59.6% | 33.7% | 7.5% | 26.1% | – | Prohlédnout |
| 48 | 387 | 59.6% | 60.4% | 1.0% | 32.0% | – | Prohlédnout |
| 49 | 844 | 59.6% | 51.4% | 2.7% | 31.9% | – | Prohlédnout |
| 50 | 921 | 59.6% | 51.3% | 12.1% | 24.2% | – | Prohlédnout |
O patternech Bayonet | Case Hardened
Textura Case Hardened míchá modrou, fialovou a zlatou a paint seed rozhoduje, která část padne na Bayonet. Měřeno na straně hrací strana: 0 z 1 001 seedů je Tier 1 (90 % modré a víc), 3 je Tier 2 (80–90 %) a 13 je Tier 3 (70–80 %); všechno ostatní je běžný pattern.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny Bayonet | Case Hardened
- Všechny skiny Bayonet
- Všechny Blue Gem seedy seřazené
- AK-47 | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaký je nejlepší Blue Gem seed pro Bayonet | Case Hardened?
Seed 555 má nejvíc modré na hrací strana, 89.8 %. 0 z 1 001 seedů dosahuje 90 % modré a počítá se jako Tier 1.
Která strana Bayonet se počítá?
Play side, tedy strana, kterou ve hře vidíš. Měří se i zadní strana a ukazuje se vedle, protože některé seedy jsou z jedné strany modré a z druhé zlaté.
Jak zkontroluju seed Bayonet | Case Hardened v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
