Sprawdzarka blue gemów
Survival Knife | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 0.9%
- Złoto
- 1.7%
- Niebieski z tyłu
- 25.2%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 86.6%
- Top 10% od
- 57.2%
- Mediana
- 28.3%
- Najniższa cena
- 285,64 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 403 | 92.1% | 25.2% | 0.9% | 1.7% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 634 | 90.1% | 40.3% | 3.1% | 1.6% | Tier 1 | Podgląd |
| 3 | 577 | 90.0% | 79.2% | 2.4% | 2.1% | Tier 1 | Podgląd |
| 4 | 583 | 89.7% | 59.1% | 3.7% | 1.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 5 | 316 | 89.0% | 60.4% | 2.1% | 2.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 6 | 585 | 88.9% | 32.7% | 4.1% | 1.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 7 | 681 | 88.1% | 29.3% | 1.7% | 3.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 8 | 449 | 87.2% | 13.0% | 3.0% | 3.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 9 | 169 | 87.0% | 39.8% | 2.3% | 4.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 10 | 456 | 86.6% | 67.2% | 0.9% | 6.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 11 | 668 | 84.4% | 59.0% | 5.4% | 4.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 12 | 281 | 83.9% | 19.9% | 2.5% | 5.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 13 | 288 | 79.1% | 16.8% | 7.5% | 6.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 14 | 628 | 78.9% | 26.7% | 3.4% | 7.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 15 | 180 | 78.8% | 90.1% | 4.9% | 7.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 16 | 166 | 78.5% | 47.9% | 5.5% | 8.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 17 | 606 | 78.1% | 24.5% | 8.6% | 5.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 18 | 812 | 78.0% | 14.6% | 8.3% | 6.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 19 | 58 | 76.6% | 30.5% | 0.4% | 14.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 20 | 704 | 76.4% | 27.7% | 0.7% | 12.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 21 | 55 | 76.0% | 72.9% | 2.0% | 12.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 22 | 294 | 75.9% | 46.3% | 12.2% | 4.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 23 | 383 | 75.0% | 78.4% | 6.5% | 11.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 24 | 651 | 74.6% | 8.1% | 9.1% | 7.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 25 | 922 | 73.2% | 65.7% | 3.2% | 14.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 26 | 447 | 72.6% | 76.9% | 3.6% | 16.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 27 | 529 | 72.5% | 20.6% | 8.5% | 11.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 28 | 619 | 72.4% | 38.6% | 11.2% | 9.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 29 | 202 | 71.6% | 27.7% | 4.1% | 14.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 30 | 351 | 71.6% | 55.1% | 1.5% | 17.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 31 | 910 | 71.3% | 11.5% | 9.0% | 11.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 32 | 157 | 70.6% | 56.5% | 7.2% | 15.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 33 | 516 | 70.0% | 67.5% | 10.5% | 11.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 34 | 372 | 69.8% | 45.4% | 3.5% | 15.2% | – | Podgląd |
| 35 | 806 | 69.6% | 38.2% | 11.8% | 9.6% | – | Podgląd |
| 36 | 210 | 69.4% | 29.9% | 1.2% | 19.3% | – | Podgląd |
| 37 | 167 | 69.2% | 19.4% | 14.7% | 8.6% | – | Podgląd |
| 38 | 601 | 69.2% | 1.2% | 1.2% | 20.6% | – | Podgląd |
| 39 | 880 | 68.5% | 13.8% | 1.4% | 20.0% | – | Podgląd |
| 40 | 680 | 67.9% | 39.6% | 8.5% | 16.0% | – | Podgląd |
| 41 | 502 | 67.0% | 48.4% | 9.5% | 11.5% | – | Podgląd |
| 42 | 632 | 66.8% | 31.2% | 4.5% | 21.3% | – | Podgląd |
| 43 | 911 | 66.4% | 8.1% | 13.3% | 11.9% | – | Podgląd |
| 44 | 519 | 66.2% | 38.2% | 6.4% | 20.6% | – | Podgląd |
| 45 | 946 | 66.1% | 31.0% | 14.5% | 10.8% | – | Podgląd |
| 46 | 590 | 65.9% | 39.9% | 10.1% | 15.7% | – | Podgląd |
| 47 | 179 | 65.8% | 58.2% | 4.1% | 20.2% | – | Podgląd |
| 48 | 504 | 65.7% | 39.8% | 8.1% | 18.8% | – | Podgląd |
| 49 | 556 | 65.1% | 57.7% | 0.9% | 25.1% | – | Podgląd |
| 50 | 850 | 64.8% | 61.3% | 0.3% | 23.4% | – | Podgląd |
O patternach Survival Knife | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Survival Knife. Mierząc na przodzie, 3 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 9 to Tier 2 (80-90%), a 21 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Survival Knife | Case Hardened
- Wszystkie skiny Survival Knife
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Survival Knife | Case Hardened?
Seed 403 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 92.1%. 3 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Survival Knife się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Survival Knife | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
