Sprawdzarka blue gemów
Stiletto Knife | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 1.0%
- Złoto
- 2.8%
- Niebieski z tyłu
- 62.5%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 77.7%
- Top 10% od
- 59.7%
- Mediana
- 29.6%
- Najniższa cena
- 766,65 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 182 | 91.8% | 62.5% | 1.0% | 2.8% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 494 | 86.5% | 27.0% | 4.0% | 2.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 3 | 92 | 86.2% | 68.1% | 3.3% | 5.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 4 | 965 | 82.4% | 63.6% | 4.0% | 7.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 5 | 868 | 79.9% | 63.4% | 4.4% | 8.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 6 | 713 | 79.6% | 60.6% | 0.3% | 14.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 7 | 112 | 78.9% | 52.9% | 5.9% | 7.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 8 | 74 | 78.1% | 59.3% | 0.4% | 11.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 9 | 407 | 77.8% | 57.2% | 0.8% | 12.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 10 | 917 | 77.7% | 29.4% | 0.8% | 13.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 11 | 322 | 77.2% | 52.3% | 3.0% | 13.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 12 | 522 | 75.9% | 45.7% | 5.2% | 11.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 13 | 426 | 75.7% | 55.4% | 9.1% | 9.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 14 | 717 | 75.0% | 51.6% | 11.1% | 7.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 15 | 453 | 74.3% | 56.1% | 4.6% | 14.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 16 | 362 | 74.0% | 31.7% | 7.7% | 7.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 17 | 194 | 73.9% | 38.7% | 7.2% | 12.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 18 | 800 | 73.9% | 13.9% | 11.5% | 6.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 19 | 811 | 73.9% | 35.3% | 7.7% | 9.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 20 | 770 | 73.6% | 54.3% | 4.9% | 11.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 21 | 332 | 72.8% | 51.1% | 5.5% | 16.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 22 | 664 | 72.8% | 40.7% | 4.0% | 15.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 23 | 798 | 72.6% | 25.3% | 0.9% | 18.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 24 | 510 | 72.5% | 34.2% | 4.6% | 14.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 25 | 694 | 72.5% | 40.9% | 7.3% | 13.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 26 | 767 | 72.3% | 47.2% | 11.6% | 9.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 27 | 809 | 72.2% | 58.3% | 4.7% | 16.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 28 | 202 | 71.5% | 45.6% | 5.6% | 15.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 29 | 321 | 70.9% | 58.4% | 5.4% | 15.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 30 | 945 | 70.9% | 51.9% | 10.5% | 11.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 31 | 838 | 70.7% | 54.6% | 3.4% | 17.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 32 | 341 | 70.5% | 49.8% | 6.4% | 16.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 33 | 256 | 70.4% | 44.0% | 4.9% | 16.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 34 | 420 | 70.4% | 53.0% | 4.0% | 18.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 35 | 721 | 70.2% | 25.3% | 3.1% | 18.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 36 | 474 | 70.1% | 39.2% | 10.0% | 13.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 37 | 463 | 70.0% | 60.7% | 4.6% | 20.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 38 | 803 | 69.8% | 42.7% | 5.3% | 17.6% | – | Podgląd |
| 39 | 42 | 69.5% | 43.6% | 11.9% | 11.1% | – | Podgląd |
| 40 | 575 | 68.8% | 30.0% | 5.0% | 12.8% | – | Podgląd |
| 41 | 974 | 68.6% | 49.6% | 16.2% | 7.6% | – | Podgląd |
| 42 | 73 | 68.0% | 33.7% | 2.7% | 22.9% | – | Podgląd |
| 43 | 891 | 67.7% | 27.3% | 0.7% | 24.2% | – | Podgląd |
| 44 | 214 | 67.2% | 54.3% | 6.4% | 18.5% | – | Podgląd |
| 45 | 375 | 67.0% | 27.0% | 4.6% | 16.0% | – | Podgląd |
| 46 | 330 | 66.8% | 46.3% | 6.7% | 18.4% | – | Podgląd |
| 47 | 782 | 66.7% | 54.8% | 6.8% | 16.9% | – | Podgląd |
| 48 | 877 | 66.7% | 58.1% | 8.9% | 13.9% | – | Podgląd |
| 49 | 147 | 66.3% | 58.7% | 2.7% | 19.2% | – | Podgląd |
| 50 | 387 | 66.2% | 63.8% | 4.1% | 22.6% | – | Podgląd |
O patternach Stiletto Knife | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Stiletto Knife. Mierząc na przodzie, 1 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 3 to Tier 2 (80-90%), a 33 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Stiletto Knife | Case Hardened
- Wszystkie skiny Stiletto Knife
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Stiletto Knife | Case Hardened?
Seed 182 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 91.8%. 1 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Stiletto Knife się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Stiletto Knife | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
