Sprawdzarka blue gemów
Shadow Daggers | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 4.1%
- Złoto
- 28.6%
- Niebieski z tyłu
- 60.4%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 55.3%
- Top 10% od
- 45.5%
- Mediana
- 31.3%
- Najniższa cena
- 266,56 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 707 | 60.7% | 60.4% | 4.1% | 28.6% | – | Podgląd |
| 2 | 355 | 59.0% | 58.3% | 13.0% | 23.7% | – | Podgląd |
| 3 | 866 | 58.7% | 58.7% | 4.7% | 29.6% | – | Podgląd |
| 4 | 505 | 58.5% | 58.6% | 5.5% | 29.6% | – | Podgląd |
| 5 | 56 | 58.4% | 57.9% | 3.1% | 32.8% | – | Podgląd |
| 6 | 176 | 57.8% | 57.8% | 4.1% | 30.1% | – | Podgląd |
| 7 | 575 | 57.8% | 57.1% | 10.2% | 26.9% | – | Podgląd |
| 8 | 138 | 57.1% | 56.8% | 4.2% | 30.1% | – | Podgląd |
| 9 | 609 | 55.8% | 55.8% | 5.1% | 31.7% | – | Podgląd |
| 10 | 986 | 55.3% | 54.6% | 12.6% | 28.0% | – | Podgląd |
| 11 | 706 | 55.1% | 54.5% | 4.6% | 31.8% | – | Podgląd |
| 12 | 671 | 54.8% | 55.0% | 6.7% | 30.1% | – | Podgląd |
| 13 | 4 | 54.6% | 54.5% | 9.6% | 31.6% | – | Podgląd |
| 14 | 400 | 54.6% | 54.7% | 3.7% | 32.3% | – | Podgląd |
| 15 | 563 | 53.4% | 53.3% | 15.0% | 28.0% | – | Podgląd |
| 16 | 417 | 53.3% | 53.1% | 5.8% | 34.1% | – | Podgląd |
| 17 | 933 | 53.2% | 53.2% | 6.1% | 33.9% | – | Podgląd |
| 18 | 367 | 53.0% | 52.8% | 4.2% | 33.1% | – | Podgląd |
| 19 | 14 | 52.9% | 52.9% | 6.1% | 34.6% | – | Podgląd |
| 20 | 776 | 52.2% | 52.3% | 5.1% | 33.8% | – | Podgląd |
| 21 | 494 | 52.1% | 51.4% | 9.6% | 32.4% | – | Podgląd |
| 22 | 618 | 52.0% | 51.7% | 3.6% | 37.5% | – | Podgląd |
| 23 | 80 | 51.8% | 51.9% | 4.5% | 35.7% | – | Podgląd |
| 24 | 315 | 51.8% | 51.8% | 3.1% | 36.8% | – | Podgląd |
| 25 | 488 | 51.8% | 51.3% | 13.0% | 29.9% | – | Podgląd |
| 26 | 859 | 51.8% | 51.9% | 7.3% | 34.2% | – | Podgląd |
| 27 | 59 | 51.4% | 51.4% | 6.9% | 34.9% | – | Podgląd |
| 28 | 630 | 51.4% | 50.8% | 8.1% | 35.7% | – | Podgląd |
| 29 | 468 | 51.2% | 50.8% | 8.0% | 34.4% | – | Podgląd |
| 30 | 114 | 51.1% | 51.5% | 6.2% | 32.8% | – | Podgląd |
| 31 | 10 | 51.0% | 50.7% | 3.3% | 37.3% | – | Podgląd |
| 32 | 501 | 50.8% | 51.1% | 4.7% | 36.2% | – | Podgląd |
| 33 | 916 | 50.8% | 50.7% | 5.6% | 33.8% | – | Podgląd |
| 34 | 679 | 50.4% | 50.2% | 11.6% | 31.2% | – | Podgląd |
| 35 | 342 | 50.3% | 50.5% | 12.7% | 32.4% | – | Podgląd |
| 36 | 715 | 50.2% | 49.8% | 11.0% | 32.8% | – | Podgląd |
| 37 | 601 | 50.1% | 50.3% | 4.4% | 37.4% | – | Podgląd |
| 38 | 379 | 50.0% | 49.9% | 5.0% | 35.8% | – | Podgląd |
| 39 | 255 | 49.9% | 49.6% | 6.2% | 34.1% | – | Podgląd |
| 40 | 830 | 49.9% | 49.4% | 5.5% | 35.9% | – | Podgląd |
| 41 | 836 | 49.8% | 49.4% | 9.1% | 34.0% | – | Podgląd |
| 42 | 881 | 49.5% | 49.1% | 6.9% | 37.8% | – | Podgląd |
| 43 | 698 | 49.2% | 49.5% | 4.5% | 35.4% | – | Podgląd |
| 44 | 88 | 49.1% | 48.8% | 4.7% | 36.3% | – | Podgląd |
| 45 | 3 | 49.0% | 49.1% | 7.6% | 37.5% | – | Podgląd |
| 46 | 269 | 49.0% | 48.9% | 9.0% | 36.5% | – | Podgląd |
| 47 | 576 | 48.9% | 48.6% | 7.6% | 36.9% | – | Podgląd |
| 48 | 845 | 48.9% | 48.7% | 5.1% | 35.5% | – | Podgląd |
| 49 | 406 | 48.7% | 48.6% | 3.9% | 40.2% | – | Podgląd |
| 50 | 447 | 48.7% | 49.2% | 4.3% | 37.3% | – | Podgląd |
O patternach Shadow Daggers | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Shadow Daggers. Mierząc na przodzie, 0 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 0 to Tier 2 (80-90%), a 0 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Shadow Daggers | Case Hardened
- Wszystkie skiny Shadow Daggers
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Shadow Daggers | Case Hardened?
Seed 707 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 60.7%. 0 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Shadow Daggers się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Shadow Daggers | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
