Sprawdzarka blue gemów
Nomad Knife | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 0.5%
- Złoto
- 0.0%
- Niebieski z tyłu
- 75.7%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 88.1%
- Top 10% od
- 65.5%
- Mediana
- 26.4%
- Najniższa cena
- 532,66 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 94.2% | 75.7% | 0.5% | 0.0% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 169 | 93.0% | 48.5% | 0.0% | 0.2% | Tier 1 | Podgląd |
| 3 | 456 | 93.0% | 77.2% | 0.3% | 0.2% | Tier 1 | Podgląd |
| 4 | 681 | 92.9% | 33.8% | 0.4% | 0.1% | Tier 1 | Podgląd |
| 5 | 577 | 92.6% | 82.7% | 0.1% | 0.2% | Tier 1 | Podgląd |
| 6 | 403 | 92.5% | 28.3% | 0.2% | 0.6% | Tier 1 | Podgląd |
| 7 | 704 | 91.5% | 42.3% | 1.1% | 1.2% | Tier 1 | Podgląd |
| 8 | 668 | 90.9% | 71.7% | 2.4% | 0.1% | Tier 1 | Podgląd |
| 9 | 316 | 89.2% | 55.8% | 2.5% | 1.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 10 | 922 | 88.1% | 78.2% | 0.6% | 3.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 11 | 628 | 87.4% | 36.4% | 1.7% | 2.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 12 | 850 | 87.2% | 71.3% | 0.5% | 3.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 13 | 281 | 86.9% | 27.2% | 1.8% | 2.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 14 | 583 | 86.8% | 55.8% | 3.5% | 1.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 15 | 447 | 85.4% | 85.5% | 0.9% | 5.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 16 | 187 | 84.8% | 63.1% | 0.6% | 4.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 17 | 634 | 84.7% | 59.5% | 5.6% | 1.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 18 | 180 | 84.6% | 84.8% | 1.6% | 4.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 19 | 700 | 84.1% | 86.8% | 3.2% | 3.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 20 | 383 | 83.6% | 80.9% | 2.5% | 5.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 21 | 294 | 83.4% | 51.1% | 7.0% | 1.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 22 | 166 | 82.6% | 61.9% | 5.5% | 3.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 23 | 723 | 82.1% | 42.6% | 8.7% | 0.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 24 | 429 | 80.9% | 73.2% | 3.0% | 6.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 25 | 585 | 80.9% | 42.6% | 7.6% | 3.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 26 | 210 | 80.6% | 44.4% | 1.2% | 8.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 27 | 529 | 80.6% | 30.2% | 5.3% | 5.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 28 | 935 | 80.4% | 79.1% | 5.6% | 5.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 29 | 502 | 80.3% | 67.3% | 5.1% | 4.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 30 | 588 | 77.9% | 54.6% | 0.7% | 9.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 31 | 91 | 77.8% | 49.1% | 8.5% | 5.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 32 | 519 | 77.4% | 42.4% | 7.1% | 7.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 33 | 818 | 77.0% | 19.7% | 8.0% | 6.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 34 | 806 | 76.4% | 43.4% | 10.2% | 4.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 35 | 982 | 76.4% | 59.8% | 11.1% | 3.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 36 | 262 | 76.3% | 76.9% | 0.3% | 12.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 37 | 103 | 76.1% | 60.4% | 5.3% | 7.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 38 | 632 | 75.9% | 39.1% | 4.6% | 10.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 39 | 698 | 75.4% | 76.2% | 1.7% | 10.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 40 | 558 | 75.3% | 60.0% | 5.4% | 11.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 41 | 336 | 75.2% | 25.5% | 3.7% | 11.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 42 | 449 | 74.7% | 9.0% | 5.2% | 12.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 43 | 496 | 73.9% | 63.8% | 1.8% | 14.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 44 | 719 | 73.8% | 37.7% | 6.4% | 6.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 45 | 525 | 73.6% | 75.3% | 2.3% | 14.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 46 | 872 | 73.6% | 71.0% | 4.1% | 10.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 47 | 14 | 73.2% | 90.4% | 2.6% | 13.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 48 | 880 | 72.9% | 14.4% | 1.0% | 14.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 49 | 606 | 72.7% | 20.4% | 8.0% | 8.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 50 | 13 | 72.6% | 80.5% | 1.8% | 12.4% | Tier 3 | Podgląd |
O patternach Nomad Knife | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Nomad Knife. Mierząc na przodzie, 8 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 21 to Tier 2 (80-90%), a 34 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Nomad Knife | Case Hardened
- Wszystkie skiny Nomad Knife
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Nomad Knife | Case Hardened?
Seed 55 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 94.2%. 8 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Nomad Knife się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Nomad Knife | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
