Sprawdzarka blue gemów
Navaja Knife | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 0.2%
- Złoto
- 1.1%
- Niebieski z tyłu
- 71.9%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 89.4%
- Top 10% od
- 69.5%
- Mediana
- 27.6%
- Najniższa cena
- 267,19 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 398 | 95.0% | 71.9% | 0.2% | 1.1% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 838 | 93.0% | 95.7% | 1.4% | 2.5% | Tier 1 | Podgląd |
| 3 | 407 | 92.6% | 30.9% | 0.3% | 3.3% | Tier 1 | Podgląd |
| 4 | 371 | 92.4% | 87.6% | 0.5% | 3.7% | Tier 1 | Podgląd |
| 5 | 638 | 92.2% | 86.4% | 0.5% | 3.6% | Tier 1 | Podgląd |
| 6 | 913 | 91.8% | 66.1% | 1.5% | 2.6% | Tier 1 | Podgląd |
| 7 | 839 | 90.4% | 48.6% | 1.1% | 4.4% | Tier 1 | Podgląd |
| 8 | 713 | 89.7% | 40.8% | 2.4% | 3.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 9 | 515 | 89.5% | 53.2% | 3.1% | 3.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 10 | 332 | 89.4% | 51.6% | 4.1% | 3.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 11 | 720 | 89.2% | 26.1% | 3.5% | 3.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 12 | 420 | 89.1% | 22.7% | 3.4% | 3.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 13 | 182 | 88.8% | 65.4% | 0.9% | 6.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 14 | 965 | 88.8% | 49.1% | 3.6% | 3.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 15 | 928 | 88.1% | 60.6% | 0.9% | 6.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 16 | 975 | 87.9% | 49.3% | 5.1% | 2.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 17 | 749 | 87.2% | 87.4% | 1.0% | 6.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 18 | 322 | 87.1% | 36.5% | 5.2% | 2.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 19 | 396 | 86.7% | 65.8% | 4.8% | 2.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 20 | 877 | 86.6% | 49.9% | 4.3% | 4.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 21 | 282 | 85.2% | 65.2% | 3.8% | 6.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 22 | 74 | 84.5% | 35.9% | 1.4% | 7.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 23 | 401 | 83.6% | 53.1% | 2.3% | 8.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 24 | 92 | 83.5% | 55.5% | 6.8% | 6.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 25 | 919 | 83.2% | 57.8% | 0.3% | 11.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 26 | 273 | 81.9% | 51.7% | 3.0% | 9.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 27 | 917 | 81.7% | 87.7% | 0.7% | 10.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 28 | 974 | 81.7% | 42.7% | 8.3% | 6.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 29 | 424 | 81.6% | 39.8% | 2.1% | 11.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 30 | 194 | 81.3% | 74.0% | 7.9% | 6.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 31 | 811 | 81.1% | 64.2% | 5.3% | 10.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 32 | 773 | 81.0% | 12.8% | 5.5% | 8.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 33 | 727 | 80.6% | 40.6% | 9.0% | 6.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 34 | 283 | 80.3% | 93.1% | 3.5% | 9.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 35 | 891 | 80.3% | 85.9% | 0.9% | 12.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 36 | 694 | 80.2% | 79.2% | 7.8% | 6.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 37 | 797 | 80.2% | 37.7% | 2.3% | 12.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 38 | 335 | 78.4% | 74.8% | 2.4% | 13.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 39 | 793 | 78.4% | 40.0% | 3.9% | 9.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 40 | 30 | 78.1% | 43.5% | 4.1% | 10.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 41 | 936 | 78.1% | 7.2% | 8.6% | 7.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 42 | 362 | 77.7% | 33.1% | 5.0% | 11.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 43 | 885 | 77.5% | 73.0% | 11.4% | 6.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 44 | 808 | 77.4% | 83.1% | 5.3% | 12.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 45 | 453 | 77.3% | 56.7% | 2.3% | 14.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 46 | 460 | 77.2% | 60.7% | 5.3% | 13.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 47 | 664 | 77.1% | 68.1% | 6.3% | 8.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 48 | 256 | 76.9% | 57.6% | 3.5% | 13.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 49 | 494 | 76.9% | 93.7% | 3.4% | 10.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 50 | 598 | 76.4% | 54.0% | 0.3% | 17.2% | Tier 3 | Podgląd |
O patternach Navaja Knife | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Navaja Knife. Mierząc na przodzie, 7 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 30 to Tier 2 (80-90%), a 57 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Navaja Knife | Case Hardened
- Wszystkie skiny Navaja Knife
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Navaja Knife | Case Hardened?
Seed 398 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 95.0%. 7 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Navaja Knife się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Navaja Knife | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
