Sprawdzarka blue gemów
Kukri Knife | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 0.8%
- Złoto
- 1.7%
- Niebieski z tyłu
- 70.5%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 83.8%
- Top 10% od
- 59.9%
- Mediana
- 30.5%
- Najniższa cena
- 305,39 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 494 | 92.2% | 70.5% | 0.8% | 1.7% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 770 | 89.8% | 51.0% | 2.0% | 3.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 3 | 510 | 87.5% | 58.7% | 3.0% | 4.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 4 | 575 | 87.4% | 30.7% | 1.6% | 3.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 5 | 917 | 85.9% | 64.7% | 3.6% | 3.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 6 | 844 | 85.0% | 46.6% | 3.8% | 5.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 7 | 891 | 84.8% | 64.4% | 3.3% | 5.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 8 | 652 | 84.4% | 55.7% | 1.7% | 6.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 9 | 330 | 83.8% | 79.1% | 3.2% | 7.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 10 | 618 | 83.8% | 16.8% | 3.5% | 7.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 11 | 488 | 82.9% | 58.3% | 4.5% | 6.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 12 | 838 | 82.4% | 84.9% | 2.2% | 9.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 13 | 985 | 81.6% | 37.7% | 6.2% | 6.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 14 | 468 | 81.0% | 2.7% | 5.3% | 5.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 15 | 808 | 80.6% | 68.7% | 6.2% | 7.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 16 | 664 | 80.5% | 67.2% | 4.5% | 7.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 17 | 694 | 80.5% | 70.0% | 8.0% | 6.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 18 | 112 | 79.7% | 56.2% | 3.2% | 11.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 19 | 283 | 79.6% | 68.6% | 2.0% | 12.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 20 | 682 | 79.4% | 22.9% | 6.6% | 7.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 21 | 130 | 78.5% | 35.2% | 2.2% | 12.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 22 | 643 | 78.3% | 44.0% | 7.9% | 8.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 23 | 711 | 78.3% | 43.5% | 7.5% | 8.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 24 | 98 | 78.0% | 44.6% | 10.2% | 5.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 25 | 868 | 77.3% | 58.3% | 1.3% | 14.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 26 | 194 | 76.8% | 70.7% | 9.4% | 8.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 27 | 244 | 76.7% | 49.6% | 6.9% | 6.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 28 | 907 | 76.3% | 43.3% | 11.1% | 5.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 29 | 800 | 75.8% | 45.4% | 12.7% | 4.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 30 | 811 | 75.2% | 67.6% | 5.3% | 11.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 31 | 798 | 74.8% | 59.2% | 2.3% | 15.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 32 | 631 | 74.6% | 48.7% | 4.6% | 16.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 33 | 335 | 74.0% | 67.8% | 8.7% | 10.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 34 | 426 | 73.7% | 51.2% | 4.0% | 15.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 35 | 263 | 72.9% | 76.9% | 13.7% | 5.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 36 | 870 | 72.9% | 14.2% | 10.4% | 9.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 37 | 708 | 72.8% | 43.2% | 7.0% | 15.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 38 | 721 | 72.5% | 47.2% | 2.6% | 14.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 39 | 305 | 72.4% | 13.6% | 7.7% | 12.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 40 | 836 | 72.4% | 18.5% | 14.0% | 7.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 41 | 499 | 72.1% | 65.0% | 9.0% | 13.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 42 | 717 | 71.1% | 66.9% | 14.3% | 8.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 43 | 841 | 70.9% | 61.6% | 2.1% | 19.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 44 | 38 | 70.5% | 63.6% | 2.7% | 19.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 45 | 182 | 70.4% | 91.9% | 4.1% | 19.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 46 | 42 | 70.2% | 61.0% | 14.4% | 7.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 47 | 371 | 70.2% | 83.6% | 1.7% | 19.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 48 | 73 | 69.1% | 65.6% | 4.8% | 16.2% | – | Podgląd |
| 49 | 629 | 68.8% | 46.3% | 6.1% | 16.2% | – | Podgląd |
| 50 | 334 | 68.7% | 24.5% | 8.7% | 16.9% | – | Podgląd |
O patternach Kukri Knife | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Kukri Knife. Mierząc na przodzie, 1 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 16 to Tier 2 (80-90%), a 30 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Kukri Knife | Case Hardened
- Wszystkie skiny Kukri Knife
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Kukri Knife | Case Hardened?
Seed 494 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 92.2%. 1 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Kukri Knife się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Kukri Knife | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
