Sprawdzarka blue gemów
Karambit | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 0.6%
- Złoto
- 0.0%
- Niebieski z tyłu
- 16.8%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 92.7%
- Top 10% od
- 70.7%
- Mediana
- 26.7%
- Najniższa cena
- 2158 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 387 | 97.7% | 16.8% | 0.6% | 0.0% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 442 | 95.8% | 23.7% | 0.7% | 1.5% | Tier 1 | Podgląd |
| 3 | 470 | 95.0% | 8.8% | 3.2% | 0.1% | Tier 1 | Podgląd |
| 4 | 853 | 94.7% | 41.8% | 1.0% | 0.8% | Tier 1 | Podgląd |
| 5 | 809 | 94.6% | 6.0% | 2.9% | 0.4% | Tier 1 | Podgląd |
| 6 | 269 | 94.1% | 78.7% | 0.3% | 2.7% | Tier 1 | Podgląd |
| 7 | 888 | 93.9% | 10.6% | 2.9% | 0.2% | Tier 1 | Podgląd |
| 8 | 776 | 93.0% | 49.2% | 0.8% | 1.9% | Tier 1 | Podgląd |
| 9 | 463 | 92.8% | 1.2% | 5.5% | 0.1% | Tier 1 | Podgląd |
| 10 | 73 | 92.7% | 21.0% | 1.0% | 3.7% | Tier 1 | Podgląd |
| 11 | 902 | 91.4% | 57.8% | 1.7% | 3.6% | Tier 1 | Podgląd |
| 12 | 82 | 90.3% | 1.9% | 4.1% | 2.4% | Tier 1 | Podgląd |
| 13 | 905 | 89.5% | 43.7% | 1.8% | 4.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 14 | 321 | 89.2% | 16.2% | 3.7% | 3.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 15 | 453 | 89.1% | 61.9% | 2.6% | 3.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 16 | 377 | 89.0% | 4.2% | 3.8% | 2.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 17 | 914 | 88.6% | 25.9% | 6.1% | 1.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 18 | 256 | 88.0% | 42.1% | 5.3% | 3.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 19 | 507 | 87.9% | 75.6% | 0.4% | 7.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 20 | 510 | 87.9% | 25.8% | 4.5% | 3.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 21 | 727 | 87.7% | 5.8% | 3.9% | 4.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 22 | 375 | 87.4% | 12.6% | 1.7% | 6.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 23 | 130 | 86.3% | 42.1% | 1.3% | 6.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 24 | 541 | 86.1% | 66.8% | 2.3% | 7.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 25 | 57 | 85.8% | 1.5% | 4.9% | 4.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 26 | 322 | 85.6% | 8.1% | 3.5% | 6.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 27 | 74 | 85.4% | 12.2% | 0.2% | 8.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 28 | 811 | 84.6% | 53.9% | 7.6% | 3.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 29 | 341 | 84.5% | 59.5% | 1.8% | 10.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 30 | 798 | 84.4% | 36.6% | 2.7% | 9.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 31 | 868 | 84.3% | 15.3% | 3.8% | 6.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 32 | 273 | 83.8% | 42.4% | 3.3% | 7.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 33 | 323 | 83.7% | 5.4% | 7.0% | 3.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 34 | 152 | 83.6% | 12.3% | 9.2% | 2.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 35 | 580 | 83.6% | 68.2% | 4.3% | 7.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 36 | 139 | 83.3% | 14.0% | 4.8% | 5.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 37 | 698 | 83.2% | 36.2% | 0.8% | 11.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 38 | 494 | 82.8% | 16.1% | 1.6% | 10.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 39 | 265 | 82.7% | 8.1% | 8.1% | 4.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 40 | 856 | 82.7% | 27.1% | 11.0% | 1.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 41 | 92 | 82.6% | 4.4% | 6.7% | 6.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 42 | 664 | 82.4% | 32.4% | 0.5% | 12.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 43 | 721 | 82.4% | 0.9% | 2.6% | 9.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 44 | 138 | 82.2% | 76.7% | 6.5% | 5.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 45 | 509 | 82.0% | 42.2% | 13.4% | 0.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 46 | 713 | 81.9% | 41.2% | 1.7% | 11.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 47 | 25 | 81.3% | 76.5% | 3.8% | 8.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 48 | 20 | 81.1% | 56.1% | 4.5% | 10.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 49 | 891 | 81.1% | 44.1% | 1.0% | 11.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 50 | 303 | 80.7% | 82.5% | 12.3% | 2.0% | Tier 2 | Podgląd |
O patternach Karambit | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Karambit. Mierząc na przodzie, 12 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 41 to Tier 2 (80-90%), a 49 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Karambit | Case Hardened
- Wszystkie skiny Karambit
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Karambit | Case Hardened?
Seed 387 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 97.7%. 12 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Karambit się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Karambit | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
