Sprawdzarka blue gemów
Gut Knife | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 3.0%
- Złoto
- 17.4%
- Niebieski z tyłu
- 32.6%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 66.1%
- Top 10% od
- 51.3%
- Mediana
- 31.2%
- Najniższa cena
- 349,29 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 567 | 73.9% | 32.6% | 3.0% | 17.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 2 | 510 | 72.5% | 34.9% | 6.4% | 15.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 3 | 928 | 72.5% | 35.7% | 6.2% | 15.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 4 | 799 | 70.5% | 46.8% | 2.8% | 17.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 5 | 647 | 70.1% | 48.8% | 7.8% | 17.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 6 | 962 | 70.0% | 33.8% | 4.8% | 18.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 7 | 125 | 69.3% | 24.8% | 3.8% | 18.5% | – | Podgląd |
| 8 | 165 | 68.8% | 51.3% | 4.0% | 21.9% | – | Podgląd |
| 9 | 776 | 66.5% | 45.6% | 12.3% | 17.0% | – | Podgląd |
| 10 | 9 | 66.1% | 44.5% | 7.1% | 20.6% | – | Podgląd |
| 11 | 974 | 66.1% | 59.0% | 6.4% | 22.5% | – | Podgląd |
| 12 | 171 | 65.8% | 36.9% | 4.6% | 23.3% | – | Podgląd |
| 13 | 922 | 65.8% | 53.0% | 10.5% | 18.5% | – | Podgląd |
| 14 | 232 | 65.6% | 25.4% | 6.0% | 21.9% | – | Podgląd |
| 15 | 953 | 65.5% | 53.2% | 8.2% | 21.2% | – | Podgląd |
| 16 | 619 | 65.1% | 31.9% | 7.4% | 21.5% | – | Podgląd |
| 17 | 920 | 65.1% | 60.8% | 11.1% | 19.2% | – | Podgląd |
| 18 | 286 | 64.7% | 35.3% | 7.6% | 22.8% | – | Podgląd |
| 19 | 729 | 64.7% | 57.0% | 6.8% | 23.0% | – | Podgląd |
| 20 | 591 | 64.4% | 41.9% | 1.1% | 26.2% | – | Podgląd |
| 21 | 997 | 64.0% | 39.3% | 4.1% | 25.2% | – | Podgląd |
| 22 | 466 | 63.2% | 42.1% | 5.4% | 26.0% | – | Podgląd |
| 23 | 977 | 63.2% | 35.7% | 4.4% | 23.6% | – | Podgląd |
| 24 | 140 | 62.8% | 28.0% | 5.4% | 21.4% | – | Podgląd |
| 25 | 50 | 62.7% | 36.8% | 5.1% | 25.5% | – | Podgląd |
| 26 | 60 | 62.7% | 35.2% | 2.1% | 25.4% | – | Podgląd |
| 27 | 969 | 62.6% | 32.5% | 12.1% | 20.9% | – | Podgląd |
| 28 | 870 | 62.4% | 51.3% | 4.6% | 24.7% | – | Podgląd |
| 29 | 967 | 62.0% | 14.5% | 11.3% | 21.3% | – | Podgląd |
| 30 | 766 | 61.3% | 21.5% | 4.3% | 24.7% | – | Podgląd |
| 31 | 549 | 61.0% | 73.0% | 11.6% | 21.8% | – | Podgląd |
| 32 | 691 | 61.0% | 17.5% | 5.6% | 24.1% | – | Podgląd |
| 33 | 756 | 60.7% | 21.9% | 4.1% | 28.2% | – | Podgląd |
| 34 | 980 | 60.5% | 17.4% | 9.9% | 25.5% | – | Podgląd |
| 35 | 724 | 60.4% | 46.5% | 4.2% | 28.3% | – | Podgląd |
| 36 | 86 | 60.1% | 59.1% | 4.4% | 27.9% | – | Podgląd |
| 37 | 617 | 59.9% | 17.1% | 7.6% | 25.2% | – | Podgląd |
| 38 | 662 | 59.9% | 48.1% | 6.6% | 27.4% | – | Podgląd |
| 39 | 644 | 59.7% | 16.5% | 3.8% | 27.2% | – | Podgląd |
| 40 | 215 | 59.6% | 44.8% | 2.9% | 30.5% | – | Podgląd |
| 41 | 272 | 59.2% | 27.1% | 6.9% | 29.7% | – | Podgląd |
| 42 | 758 | 59.2% | 50.6% | 10.9% | 24.8% | – | Podgląd |
| 43 | 40 | 58.9% | 34.7% | 3.4% | 29.9% | – | Podgląd |
| 44 | 858 | 58.9% | 40.9% | 10.8% | 25.3% | – | Podgląd |
| 45 | 113 | 58.8% | 50.5% | 10.7% | 24.6% | – | Podgląd |
| 46 | 350 | 58.6% | 54.9% | 3.4% | 28.8% | – | Podgląd |
| 47 | 836 | 57.9% | 45.4% | 6.3% | 27.9% | – | Podgląd |
| 48 | 175 | 57.3% | 44.7% | 6.4% | 27.1% | – | Podgląd |
| 49 | 730 | 57.2% | 36.0% | 5.5% | 30.0% | – | Podgląd |
| 50 | 245 | 57.0% | 50.4% | 4.9% | 31.9% | – | Podgląd |
O patternach Gut Knife | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Gut Knife. Mierząc na przodzie, 0 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 0 to Tier 2 (80-90%), a 6 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Gut Knife | Case Hardened
- Wszystkie skiny Gut Knife
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Gut Knife | Case Hardened?
Seed 567 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 73.9%. 0 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Gut Knife się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Gut Knife | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
