Sprawdzarka blue gemów
Five-SeveN | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 1.5%
- Złoto
- 1.5%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 83.4%
- Top 10% od
- 61.8%
- Mediana
- 30.6%
- Najniższa cena
- 32,80 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 690 | 93.7% | – | 1.5% | 1.5% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 278 | 93.5% | – | 1.1% | 1.6% | Tier 1 | Podgląd |
| 3 | 872 | 90.0% | – | 3.4% | 2.3% | Tier 1 | Podgląd |
| 4 | 868 | 89.6% | – | 1.1% | 3.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 5 | 363 | 86.7% | – | 1.5% | 7.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 6 | 689 | 86.1% | – | 7.1% | 2.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 7 | 631 | 85.7% | – | 1.8% | 7.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 8 | 648 | 85.7% | – | 4.7% | 5.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 9 | 151 | 84.0% | – | 5.3% | 6.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 10 | 532 | 83.4% | – | 6.5% | 5.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 11 | 670 | 83.1% | – | 2.0% | 8.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 12 | 189 | 82.2% | – | 8.6% | 5.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 13 | 770 | 82.2% | – | 4.1% | 6.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 14 | 724 | 82.1% | – | 4.0% | 8.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 15 | 849 | 81.2% | – | 2.5% | 11.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 16 | 215 | 81.0% | – | 5.9% | 7.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 17 | 177 | 80.8% | – | 4.4% | 7.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 18 | 979 | 80.2% | – | 11.8% | 4.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 19 | 25 | 79.6% | – | 8.0% | 5.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 20 | 879 | 79.3% | – | 2.2% | 13.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 21 | 321 | 78.7% | – | 3.2% | 14.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 22 | 700 | 77.7% | – | 12.8% | 5.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 23 | 809 | 77.6% | – | 10.3% | 8.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 24 | 823 | 76.4% | – | 2.0% | 14.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 25 | 888 | 76.0% | – | 3.8% | 15.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 26 | 249 | 75.4% | – | 5.5% | 12.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 27 | 396 | 73.8% | – | 4.9% | 10.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 28 | 273 | 73.3% | – | 6.8% | 13.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 29 | 768 | 72.9% | – | 0.6% | 18.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 30 | 369 | 72.8% | – | 6.4% | 11.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 31 | 72 | 72.4% | – | 8.2% | 9.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 32 | 924 | 72.3% | – | 10.2% | 10.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 33 | 833 | 72.2% | – | 4.3% | 15.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 34 | 413 | 71.8% | – | 5.8% | 16.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 35 | 969 | 71.5% | – | 1.1% | 20.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 36 | 844 | 71.4% | – | 2.9% | 17.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 37 | 571 | 71.3% | – | 12.2% | 11.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 38 | 791 | 70.9% | – | 3.0% | 18.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 39 | 126 | 70.0% | – | 0.7% | 22.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 40 | 434 | 69.9% | – | 11.5% | 13.5% | – | Podgląd |
| 41 | 81 | 69.6% | – | 8.4% | 16.3% | – | Podgląd |
| 42 | 426 | 69.6% | – | 5.7% | 19.4% | – | Podgląd |
| 43 | 545 | 69.6% | – | 16.1% | 8.0% | – | Podgląd |
| 44 | 579 | 69.6% | – | 13.7% | 7.4% | – | Podgląd |
| 45 | 112 | 69.2% | – | 4.3% | 17.6% | – | Podgląd |
| 46 | 265 | 68.8% | – | 18.0% | 7.0% | – | Podgląd |
| 47 | 905 | 68.7% | – | 0.9% | 22.3% | – | Podgląd |
| 48 | 28 | 68.6% | – | 5.7% | 21.5% | – | Podgląd |
| 49 | 735 | 68.6% | – | 12.8% | 12.1% | – | Podgląd |
| 50 | 852 | 68.4% | – | 17.1% | 8.6% | – | Podgląd |
O patternach Five-SeveN | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Five-SeveN. Mierząc na przodzie, 3 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 15 to Tier 2 (80-90%), a 21 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Five-SeveN | Case Hardened
- Wszystkie skiny Five-SeveN
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Five-SeveN | Case Hardened?
Seed 690 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 93.7%. 3 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Five-SeveN się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Five-SeveN | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
