Sprawdzarka blue gemów
Bayonet | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 2.0%
- Złoto
- 4.1%
- Niebieski z tyłu
- 39.1%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 75.3%
- Top 10% od
- 52.7%
- Mediana
- 31.6%
- Najniższa cena
- 799,26 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 555 | 89.8% | 39.1% | 2.0% | 4.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 2 | 592 | 84.7% | 15.2% | 2.3% | 7.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 3 | 670 | 80.9% | 32.2% | 2.1% | 9.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 4 | 179 | 78.8% | 69.3% | 4.2% | 13.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 5 | 955 | 78.3% | 68.8% | 5.2% | 13.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 6 | 617 | 77.4% | 30.5% | 8.9% | 10.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 7 | 695 | 76.4% | 5.0% | 2.3% | 15.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 8 | 661 | 76.2% | 30.9% | 2.6% | 14.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 9 | 228 | 76.1% | 10.2% | 2.3% | 15.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 10 | 828 | 75.3% | 67.5% | 3.6% | 15.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 11 | 321 | 72.5% | 33.4% | 3.1% | 17.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 12 | 151 | 71.7% | 37.2% | 1.4% | 23.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 13 | 312 | 71.7% | 45.0% | 8.3% | 13.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 14 | 760 | 71.4% | 34.0% | 5.6% | 19.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 15 | 163 | 70.8% | 29.5% | 8.5% | 13.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 16 | 969 | 70.1% | 52.3% | 3.5% | 19.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 17 | 905 | 69.5% | 45.5% | 3.6% | 20.8% | – | Podgląd |
| 18 | 604 | 69.3% | 22.4% | 9.1% | 17.4% | – | Podgląd |
| 19 | 791 | 68.2% | 46.8% | 6.3% | 19.2% | – | Podgląd |
| 20 | 520 | 68.0% | 4.2% | 12.5% | 14.7% | – | Podgląd |
| 21 | 922 | 68.0% | 49.9% | 1.8% | 24.5% | – | Podgląd |
| 22 | 207 | 67.7% | 34.3% | 11.7% | 16.8% | – | Podgląd |
| 23 | 259 | 67.5% | 56.3% | 9.5% | 18.8% | – | Podgląd |
| 24 | 892 | 67.0% | 7.6% | 10.2% | 17.6% | – | Podgląd |
| 25 | 78 | 66.6% | 14.3% | 7.6% | 17.5% | – | Podgląd |
| 26 | 202 | 66.5% | 58.3% | 4.8% | 23.0% | – | Podgląd |
| 27 | 325 | 66.4% | 64.1% | 5.7% | 20.3% | – | Podgląd |
| 28 | 352 | 66.4% | 56.4% | 9.4% | 20.4% | – | Podgląd |
| 29 | 216 | 66.1% | 48.4% | 9.5% | 19.6% | – | Podgląd |
| 30 | 605 | 65.8% | 44.8% | 9.8% | 20.0% | – | Podgląd |
| 31 | 644 | 65.2% | 30.7% | 13.9% | 16.9% | – | Podgląd |
| 32 | 93 | 64.9% | 15.4% | 11.0% | 18.8% | – | Podgląd |
| 33 | 168 | 64.9% | 42.6% | 4.8% | 24.0% | – | Podgląd |
| 34 | 9 | 64.1% | 45.0% | 9.8% | 17.9% | – | Podgląd |
| 35 | 894 | 63.9% | 31.9% | 9.1% | 23.5% | – | Podgląd |
| 36 | 512 | 63.5% | 27.6% | 5.3% | 24.0% | – | Podgląd |
| 37 | 479 | 62.4% | 30.8% | 5.5% | 26.0% | – | Podgląd |
| 38 | 381 | 61.6% | 52.3% | 14.9% | 18.9% | – | Podgląd |
| 39 | 754 | 61.6% | 46.1% | 15.8% | 18.0% | – | Podgląd |
| 40 | 868 | 61.5% | 47.7% | 4.2% | 28.2% | – | Podgląd |
| 41 | 209 | 61.4% | 55.3% | 4.7% | 27.7% | – | Podgląd |
| 42 | 996 | 61.3% | 18.9% | 3.3% | 24.5% | – | Podgląd |
| 43 | 385 | 61.1% | 14.3% | 11.1% | 22.6% | – | Podgląd |
| 44 | 809 | 60.6% | 52.2% | 12.0% | 22.9% | – | Podgląd |
| 45 | 122 | 60.1% | 45.6% | 15.2% | 19.1% | – | Podgląd |
| 46 | 647 | 59.9% | 52.2% | 8.3% | 22.7% | – | Podgląd |
| 47 | 28 | 59.6% | 33.7% | 7.5% | 26.1% | – | Podgląd |
| 48 | 387 | 59.6% | 60.4% | 1.0% | 32.0% | – | Podgląd |
| 49 | 844 | 59.6% | 51.4% | 2.7% | 31.9% | – | Podgląd |
| 50 | 921 | 59.6% | 51.3% | 12.1% | 24.2% | – | Podgląd |
O patternach Bayonet | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Bayonet. Mierząc na przodzie, 0 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 3 to Tier 2 (80-90%), a 13 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Bayonet | Case Hardened
- Wszystkie skiny Bayonet
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Bayonet | Case Hardened?
Seed 555 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 89.8%. 0 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Bayonet się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Bayonet | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
