Sprawdzarka blue gemów
AK-47 | Case Hardened
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, na górze i magazynku. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 0.1%
- Złoto
- 0.0%
- Niebieski na magazynku
- 19.2%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 90.0%
- Top 10% od
- 65.3%
- Mediana
- 27.8%
- Najniższa cena
- 651,51 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na górze, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski na górze | Magazynek | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 661Scar | 97.6% | 19.2% | 0.1% | 0.0% | Tier 1 | Podgląd |
| 2 | 955 | 96.5% | 3.3% | 1.2% | 0.0% | Tier 1 | Podgląd |
| 3 | 387 | 95.3% | 10.8% | 1.1% | 1.0% | Tier 1 | Podgląd |
| 4 | 179 | 95.1% | 13.9% | 1.8% | 0.5% | Tier 1 | Podgląd |
| 5 | 151 | 94.8% | 17.9% | 1.5% | 0.6% | Tier 1 | Podgląd |
| 6 | 670 | 94.8% | 57.9% | 0.7% | 1.2% | Tier 1 | Podgląd |
| 7 | 592 | 93.4% | 17.2% | 0.4% | 2.4% | Tier 1 | Podgląd |
| 8 | 321 | 93.2% | 54.2% | 1.7% | 1.3% | Tier 1 | Podgląd |
| 9 | 760 | 90.6% | 21.7% | 3.7% | 1.9% | Tier 1 | Podgląd |
| 10 | 512 | 90.0% | 27.1% | 2.6% | 2.8% | Tier 1 | Podgląd |
| 11 | 189 | 88.4% | 10.7% | 1.6% | 6.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 12 | 868 | 88.2% | 49.2% | 1.0% | 6.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 13 | 905 | 87.8% | 11.3% | 3.1% | 3.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 14 | 168 | 87.3% | 11.5% | 0.2% | 7.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 15 | 312 | 87.3% | 24.8% | 3.8% | 3.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 16 | 809 | 85.7% | 51.1% | 7.9% | 2.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 17 | 555 | 83.7% | 61.7% | 2.2% | 5.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 18 | 103 | 83.3% | 4.0% | 1.1% | 12.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 19 | 752 | 82.8% | 33.2% | 8.0% | 3.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 20 | 627 | 82.6% | 3.9% | 5.3% | 8.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 21 | 13 | 81.6% | 33.2% | 0.3% | 12.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 22 | 426 | 81.2% | 31.0% | 1.6% | 12.2% | Tier 2 | Podgląd |
| 23 | 733 | 80.8% | 41.9% | 4.3% | 10.0% | Tier 2 | Podgląd |
| 24 | 429 | 80.6% | 6.8% | 3.3% | 12.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 25 | 65 | 79.2% | 29.5% | 9.8% | 5.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 26 | 888 | 79.2% | 38.9% | 8.6% | 7.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 27 | 112 | 78.6% | 32.0% | 0.3% | 15.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 28 | 122 | 78.0% | 2.4% | 10.4% | 7.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 29 | 205 | 78.0% | 50.8% | 8.2% | 9.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 30 | 450 | 78.0% | 9.2% | 3.9% | 14.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 31 | 310 | 77.7% | 18.7% | 4.7% | 14.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 32 | 844 | 77.5% | 29.9% | 0.6% | 16.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 33 | 996 | 77.4% | 8.8% | 1.2% | 11.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 34 | 381 | 77.2% | 4.3% | 6.3% | 12.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 35 | 892 | 77.2% | 44.3% | 8.7% | 7.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 36 | 690 | 76.5% | 48.1% | 1.1% | 17.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 37 | 172 | 76.1% | 43.0% | 6.3% | 10.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 38 | 862 | 76.0% | 39.3% | 8.3% | 11.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 39 | 278 | 75.8% | 42.4% | 0.8% | 18.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 40 | 28 | 74.7% | 15.5% | 3.4% | 14.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 41 | 479 | 74.5% | 11.5% | 5.2% | 13.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 42 | 878 | 74.3% | 1.5% | 6.7% | 14.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 43 | 434 | 74.1% | 34.9% | 1.8% | 16.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 44 | 323 | 74.0% | 52.2% | 6.8% | 13.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 45 | 791 | 73.9% | 20.4% | 0.6% | 16.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 46 | 1000 | 73.7% | 11.8% | 7.5% | 13.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 47 | 578 | 73.5% | 10.1% | 14.1% | 6.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 48 | 978 | 73.5% | 53.7% | 6.8% | 10.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 49 | 4 | 73.0% | 40.5% | 0.5% | 20.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 50 | 413 | 72.8% | 9.8% | 12.9% | 5.9% | Tier 3 | Podgląd |
O patternach AK-47 | Case Hardened
Tekstura Case Hardened miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na AK-47. Mierząc na górze, 10 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 14 to Tier 2 (80-90%), a 49 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny AK-47 | Case Hardened
- Wszystkie skiny AK-47
- Ranking: Seedy blue gem
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem AK-47 | Case Hardened?
Seed 661 ma najwięcej niebieskiego na górze, 97.6%. 10 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona AK-47 się liczy?
Góra, czyli to, co widać trzymając broń. Magazynek też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed AK-47 | Case Hardened w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
