Перевірка Blue Gem
Survival Knife | Case Hardened
Частка синього, фіолетового й золотого для всіх 1001 сідів — на лицьовому та зворотному боці. Сторінка скіна й ціни →
- Фіолетовий
- 0.9%
- Золото
- 1.7%
- Синій на зворотному боці
- 25.2%
Найдешевший виставлений сід із топ-10Перевіряємо лоти…
3D-прев'ю: провайдер і обмеження
Натиснувши 3D, ти підключаєшся до cs2inspect.skin і передаєш свою IP-адресу, джерело сайту та показані тут скін, float і патерн, але не свій акаунт Steam чи інвентар. Моделі можуть займати кілька МБ. До натискання 3D жодного з’єднання не встановлюється.
Рендер у браузері, а не в CS2: освітлення й знос можуть трохи відрізнятися. Pattern seed розміщує патерн як у грі; перед покупкою перевір у грі.
cs2inspect.skinЩо потрібно сиду, щоб бути серед найкращих для цього скіна, і скільки коштує копія.
- Топ 1% від
- 86.6%
- Топ 10% від
- 57.2%
- Медіана
- 28.3%
- Найнижча ціна
- 3 329 ₴
Як рахуються ці цифри
Усі значення — це частка синього на ігровий бік з тих самих даних по кожному сіду, що й у чекері. «Топ 1% від» — це 10-й найкращий із 1001 сіду, а «Топ 10% від» — 100-й найкращий: сід на цьому рівні або вище входить до цієї групи. Медіана — середній сід.
Найнижча ціна — це найдешевша копія, яку ми відстежуємо, у будь-якому зносі та з будь-яким сідом (Skinport, станом на 5 лист. 2026 р.); хороший сід коштує дорожче. Рядок топ-10 раз на день шукає в продажу десять найкращих сідів цього скіна.
Найкращі сіди на синій
| # | Seed | Грати за синіх | Зворотний бік | Фіолетовий | Золото | Tier | У грі |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 403 | 92.1% | 25.2% | 0.9% | 1.7% | Tier 1 | Оглянути |
| 2 | 634 | 90.1% | 40.3% | 3.1% | 1.6% | Tier 1 | Оглянути |
| 3 | 577 | 90.0% | 79.2% | 2.4% | 2.1% | Tier 1 | Оглянути |
| 4 | 583 | 89.7% | 59.1% | 3.7% | 1.1% | Tier 2 | Оглянути |
| 5 | 316 | 89.0% | 60.4% | 2.1% | 2.7% | Tier 2 | Оглянути |
| 6 | 585 | 88.9% | 32.7% | 4.1% | 1.3% | Tier 2 | Оглянути |
| 7 | 681 | 88.1% | 29.3% | 1.7% | 3.4% | Tier 2 | Оглянути |
| 8 | 449 | 87.2% | 13.0% | 3.0% | 3.8% | Tier 2 | Оглянути |
| 9 | 169 | 87.0% | 39.8% | 2.3% | 4.0% | Tier 2 | Оглянути |
| 10 | 456 | 86.6% | 67.2% | 0.9% | 6.9% | Tier 2 | Оглянути |
| 11 | 668 | 84.4% | 59.0% | 5.4% | 4.3% | Tier 2 | Оглянути |
| 12 | 281 | 83.9% | 19.9% | 2.5% | 5.2% | Tier 2 | Оглянути |
| 13 | 288 | 79.1% | 16.8% | 7.5% | 6.8% | Tier 3 | Оглянути |
| 14 | 628 | 78.9% | 26.7% | 3.4% | 7.8% | Tier 3 | Оглянути |
| 15 | 180 | 78.8% | 90.1% | 4.9% | 7.0% | Tier 3 | Оглянути |
| 16 | 166 | 78.5% | 47.9% | 5.5% | 8.4% | Tier 3 | Оглянути |
| 17 | 606 | 78.1% | 24.5% | 8.6% | 5.6% | Tier 3 | Оглянути |
| 18 | 812 | 78.0% | 14.6% | 8.3% | 6.1% | Tier 3 | Оглянути |
| 19 | 58 | 76.6% | 30.5% | 0.4% | 14.5% | Tier 3 | Оглянути |
| 20 | 704 | 76.4% | 27.7% | 0.7% | 12.6% | Tier 3 | Оглянути |
| 21 | 55 | 76.0% | 72.9% | 2.0% | 12.8% | Tier 3 | Оглянути |
| 22 | 294 | 75.9% | 46.3% | 12.2% | 4.0% | Tier 3 | Оглянути |
| 23 | 383 | 75.0% | 78.4% | 6.5% | 11.6% | Tier 3 | Оглянути |
| 24 | 651 | 74.6% | 8.1% | 9.1% | 7.9% | Tier 3 | Оглянути |
| 25 | 922 | 73.2% | 65.7% | 3.2% | 14.9% | Tier 3 | Оглянути |
| 26 | 447 | 72.6% | 76.9% | 3.6% | 16.7% | Tier 3 | Оглянути |
| 27 | 529 | 72.5% | 20.6% | 8.5% | 11.5% | Tier 3 | Оглянути |
| 28 | 619 | 72.4% | 38.6% | 11.2% | 9.3% | Tier 3 | Оглянути |
| 29 | 202 | 71.6% | 27.7% | 4.1% | 14.2% | Tier 3 | Оглянути |
| 30 | 351 | 71.6% | 55.1% | 1.5% | 17.7% | Tier 3 | Оглянути |
| 31 | 910 | 71.3% | 11.5% | 9.0% | 11.1% | Tier 3 | Оглянути |
| 32 | 157 | 70.6% | 56.5% | 7.2% | 15.7% | Tier 3 | Оглянути |
| 33 | 516 | 70.0% | 67.5% | 10.5% | 11.9% | Tier 3 | Оглянути |
| 34 | 372 | 69.8% | 45.4% | 3.5% | 15.2% | – | Оглянути |
| 35 | 806 | 69.6% | 38.2% | 11.8% | 9.6% | – | Оглянути |
| 36 | 210 | 69.4% | 29.9% | 1.2% | 19.3% | – | Оглянути |
| 37 | 167 | 69.2% | 19.4% | 14.7% | 8.6% | – | Оглянути |
| 38 | 601 | 69.2% | 1.2% | 1.2% | 20.6% | – | Оглянути |
| 39 | 880 | 68.5% | 13.8% | 1.4% | 20.0% | – | Оглянути |
| 40 | 680 | 67.9% | 39.6% | 8.5% | 16.0% | – | Оглянути |
| 41 | 502 | 67.0% | 48.4% | 9.5% | 11.5% | – | Оглянути |
| 42 | 632 | 66.8% | 31.2% | 4.5% | 21.3% | – | Оглянути |
| 43 | 911 | 66.4% | 8.1% | 13.3% | 11.9% | – | Оглянути |
| 44 | 519 | 66.2% | 38.2% | 6.4% | 20.6% | – | Оглянути |
| 45 | 946 | 66.1% | 31.0% | 14.5% | 10.8% | – | Оглянути |
| 46 | 590 | 65.9% | 39.9% | 10.1% | 15.7% | – | Оглянути |
| 47 | 179 | 65.8% | 58.2% | 4.1% | 20.2% | – | Оглянути |
| 48 | 504 | 65.7% | 39.8% | 8.1% | 18.8% | – | Оглянути |
| 49 | 556 | 65.1% | 57.7% | 0.9% | 25.1% | – | Оглянути |
| 50 | 850 | 64.8% | 61.3% | 0.3% | 23.4% | – | Оглянути |
Про патерни Survival Knife | Case Hardened
Текстура Case Hardened змішує синій, фіолетовий і золотий, а сід фарби визначає, яка частина потрапить на Survival Knife. Вимір: ігровий бік; з 1 001 сіду 3 — Tier 1 (90% синього і більше), 9 — Tier 2 (80–90%), 21 — Tier 3 (70–80%); решта — звичайні патерни.
Сід вказано на предметі в грі та в кожному лоті на маркетплейсах, тож патерн можна перевірити до покупки: встав inspect-посилання вище або введи сід у чекер.
Див. також
- Ціни Survival Knife | Case Hardened
- Усі скіни Survival Knife
- Усі Сіди Blue Gem у рейтингу
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Який найкращий blue gem seed для Survival Knife | Case Hardened?
Сид 403 має найбільше синього на ігровий бік — 92.1%. 3 сиди з 1 001 досягають 90% синього й вважаються Tier 1.
Яка сторона Survival Knife рахується?
Ігрова сторона — та, що звернена до тебе в грі. Зворотну сторону теж виміряно й показано поруч, бо деякі сіди сині з одного боку й золоті з іншого.
Як перевірити сід Survival Knife | Case Hardened у CS2?
Введи сід у чекер або вибери його з таблиці, потім натисни «Інспект»: Steam відкриє Counter-Strike 2 саме з цим сідом на скіні, предмет не потрібен. Кнопка лотів знайде цей сід на продаж на DMarket або CSFloat.
Чи змінює float pattern?
Ні. Сід визначає, де розташована текстура, а float лише додає зношеність зверху, тому сід виглядає однаково за будь-якого float. Подряпини можуть приховати колір на зношеному екземплярі, тож покупці патернів зазвичай хочуть ще й низький float.
Дані патернів: csgo-fade-percentage-calculator і csgo-blue-gem-calculator від chescos (MIT).
