Перевірка Blue Gem
M9 Bayonet | Case Hardened
Частка синього, фіолетового й золотого для всіх 1001 сідів — на лицьовому та зворотному боці. Сторінка скіна й ціни →
- Фіолетовий
- 1.8%
- Золото
- 5.1%
- Синій на зворотному боці
- 48.5%
Найдешевший виставлений сід із топ-10Перевіряємо лоти…
3D-прев'ю: провайдер і обмеження
Натиснувши 3D, ти підключаєшся до cs2inspect.skin і передаєш свою IP-адресу, джерело сайту та показані тут скін, float і патерн, але не свій акаунт Steam чи інвентар. Моделі можуть займати кілька МБ. До натискання 3D жодного з’єднання не встановлюється.
Рендер у браузері, а не в CS2: освітлення й знос можуть трохи відрізнятися. Pattern seed розміщує патерн як у грі; перед покупкою перевір у грі.
cs2inspect.skinЩо потрібно сиду, щоб бути серед найкращих для цього скіна, і скільки коштує копія.
- Топ 1% від
- 71.7%
- Топ 10% від
- 51.6%
- Медіана
- 29.4%
- Найнижча ціна
- 19 343 ₴
Як рахуються ці цифри
Усі значення — це частка синього на ігровий бік з тих самих даних по кожному сіду, що й у чекері. «Топ 1% від» — це 10-й найкращий із 1001 сіду, а «Топ 10% від» — 100-й найкращий: сід на цьому рівні або вище входить до цієї групи. Медіана — середній сід.
Найнижча ціна — це найдешевша копія, яку ми відстежуємо, у будь-якому зносі та з будь-яким сідом (Skinport, станом на 5 лист. 2026 р.); хороший сід коштує дорожче. Рядок топ-10 раз на день шукає в продажу десять найкращих сідів цього скіна.
Найкращі сіди на синій
| # | Seed | Грати за синіх | Зворотний бік | Фіолетовий | Золото | Tier | У грі |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 601 | 86.6% | 48.5% | 1.8% | 5.1% | Tier 2 | Оглянути |
| 2 | 417 | 81.2% | 64.2% | 3.4% | 8.9% | Tier 2 | Оглянути |
| 3 | 150 | 77.5% | 61.1% | 5.6% | 12.4% | Tier 3 | Оглянути |
| 4 | 517 | 75.6% | 29.3% | 7.7% | 8.4% | Tier 3 | Оглянути |
| 5 | 523 | 73.7% | 24.6% | 3.3% | 15.5% | Tier 3 | Оглянути |
| 6 | 503 | 72.9% | 15.8% | 3.1% | 14.3% | Tier 3 | Оглянути |
| 7 | 354 | 72.7% | 30.5% | 12.7% | 8.9% | Tier 3 | Оглянути |
| 8 | 403 | 72.1% | 17.7% | 6.8% | 14.4% | Tier 3 | Оглянути |
| 9 | 349 | 71.8% | 23.0% | 4.0% | 15.7% | Tier 3 | Оглянути |
| 10 | 58 | 71.7% | 36.3% | 3.6% | 18.3% | Tier 3 | Оглянути |
| 11 | 239 | 70.6% | 13.6% | 5.3% | 15.4% | Tier 3 | Оглянути |
| 12 | 634 | 70.5% | 7.3% | 6.4% | 18.3% | Tier 3 | Оглянути |
| 13 | 897 | 69.2% | 56.1% | 4.1% | 21.4% | – | Оглянути |
| 14 | 253 | 69.1% | 29.6% | 13.8% | 10.8% | – | Оглянути |
| 15 | 793 | 68.4% | 32.4% | 10.8% | 14.8% | – | Оглянути |
| 16 | 107 | 67.3% | 37.8% | 3.6% | 22.1% | – | Оглянути |
| 17 | 210 | 66.3% | 56.8% | 2.6% | 23.9% | – | Оглянути |
| 18 | 946 | 66.3% | 18.3% | 13.0% | 14.4% | – | Оглянути |
| 19 | 715 | 66.0% | 55.8% | 6.4% | 18.2% | – | Оглянути |
| 20 | 675 | 65.2% | 63.7% | 11.1% | 17.5% | – | Оглянути |
| 21 | 167 | 64.9% | 15.0% | 14.1% | 14.3% | – | Оглянути |
| 22 | 904 | 64.7% | 46.9% | 15.0% | 14.8% | – | Оглянути |
| 23 | 632 | 63.6% | 41.7% | 17.2% | 13.9% | – | Оглянути |
| 24 | 406 | 63.1% | 47.2% | 0.8% | 30.2% | – | Оглянути |
| 25 | 585 | 63.0% | 15.2% | 5.1% | 26.2% | – | Оглянути |
| 26 | 355 | 62.7% | 73.3% | 6.5% | 22.9% | – | Оглянути |
| 27 | 366 | 62.1% | 62.2% | 10.7% | 21.2% | – | Оглянути |
| 28 | 449 | 61.9% | 35.2% | 5.5% | 26.2% | – | Оглянути |
| 29 | 679 | 61.6% | 65.4% | 5.7% | 25.6% | – | Оглянути |
| 30 | 619 | 61.3% | 33.7% | 16.3% | 16.9% | – | Оглянути |
| 31 | 141 | 61.1% | 19.3% | 16.1% | 17.4% | – | Оглянути |
| 32 | 867 | 61.1% | 61.7% | 8.2% | 25.9% | – | Оглянути |
| 33 | 281 | 60.9% | 15.5% | 6.7% | 23.7% | – | Оглянути |
| 34 | 401 | 60.9% | 54.0% | 9.9% | 22.9% | – | Оглянути |
| 35 | 224 | 60.3% | 69.8% | 3.2% | 26.9% | – | Оглянути |
| 36 | 698 | 60.3% | 34.3% | 4.6% | 24.5% | – | Оглянути |
| 37 | 610 | 60.0% | 61.2% | 5.4% | 25.6% | – | Оглянути |
| 38 | 550 | 59.2% | 71.2% | 4.2% | 28.6% | – | Оглянути |
| 39 | 915 | 59.2% | 51.2% | 2.5% | 30.3% | – | Оглянути |
| 40 | 41 | 59.1% | 48.3% | 5.9% | 26.3% | – | Оглянути |
| 41 | 59 | 58.9% | 69.9% | 4.2% | 24.8% | – | Оглянути |
| 42 | 959 | 58.8% | 49.9% | 6.2% | 28.5% | – | Оглянути |
| 43 | 88 | 58.7% | 64.9% | 5.6% | 25.7% | – | Оглянути |
| 44 | 113 | 58.6% | 65.5% | 5.5% | 24.5% | – | Оглянути |
| 45 | 136 | 58.6% | 54.7% | 9.1% | 25.4% | – | Оглянути |
| 46 | 246 | 58.6% | 41.9% | 12.9% | 21.3% | – | Оглянути |
| 47 | 372 | 58.4% | 42.4% | 17.5% | 19.2% | – | Оглянути |
| 48 | 671 | 58.3% | 46.0% | 6.7% | 25.5% | – | Оглянути |
| 49 | 353 | 58.1% | 51.4% | 7.9% | 25.9% | – | Оглянути |
| 50 | 173 | 58.0% | 25.4% | 11.9% | 24.7% | – | Оглянути |
Про патерни M9 Bayonet | Case Hardened
Текстура Case Hardened змішує синій, фіолетовий і золотий, а сід фарби визначає, яка частина потрапить на M9 Bayonet. Вимір: ігровий бік; з 1 001 сіду 0 — Tier 1 (90% синього і більше), 2 — Tier 2 (80–90%), 10 — Tier 3 (70–80%); решта — звичайні патерни.
Сід вказано на предметі в грі та в кожному лоті на маркетплейсах, тож патерн можна перевірити до покупки: встав inspect-посилання вище або введи сід у чекер.
Див. також
- Ціни M9 Bayonet | Case Hardened
- Усі скіни M9 Bayonet
- Усі Сіди Blue Gem у рейтингу
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Який найкращий blue gem seed для M9 Bayonet | Case Hardened?
Сид 601 має найбільше синього на ігровий бік — 86.6%. 0 сидів з 1 001 досягають 90% синього й вважаються Tier 1.
Яка сторона M9 Bayonet рахується?
Ігрова сторона — та, що звернена до тебе в грі. Зворотну сторону теж виміряно й показано поруч, бо деякі сіди сині з одного боку й золоті з іншого.
Як перевірити сід M9 Bayonet | Case Hardened у CS2?
Введи сід у чекер або вибери його з таблиці, потім натисни «Інспект»: Steam відкриє Counter-Strike 2 саме з цим сідом на скіні, предмет не потрібен. Кнопка лотів знайде цей сід на продаж на DMarket або CSFloat.
Чи змінює float pattern?
Ні. Сід визначає, де розташована текстура, а float лише додає зношеність зверху, тому сід виглядає однаково за будь-якого float. Подряпини можуть приховати колір на зношеному екземплярі, тож покупці патернів зазвичай хочуть ще й низький float.
Дані патернів: csgo-fade-percentage-calculator і csgo-blue-gem-calculator від chescos (MIT).
