Blue gem kontrol
Navaja Knife | Case Hardened
1.001 seed'in tamamı için mavi, mor ve altın oranı; oyun tarafında ve arka tarafta. Skin sayfası ve fiyatlar →
- Mor
- 0.2%
- Altın
- 1.1%
- Arka taraf mavi
- 71.9%
İlandaki en ucuz top-10 seedİlanlar kontrol ediliyor…
3D önizleme: sağlayıcı ve sınırlamalar
3D'ye tıkladığında cs2inspect.skin'e bağlanılır ve IP adresin, site kaynağı ile burada gösterilen skin, float ve pattern paylaşılır; Steam hesabın veya envanterin paylaşılmaz. Modeller birkaç MB tutabilir. Tıklamadan önce hiçbir 3D bağlantısı kurulmaz.
Tarayıcı render'ı, CS2 değil: ışık ve aşınma biraz farklı olabilir. Pattern seed, deseni oyundaki gibi yerleştirir; satın almadan önce oyunda kontrol et.
cs2inspect.skinBir seed'in bu skinin en iyileri arasına girmesi için gerekenler ve bir kopyanın fiyatı.
- En iyi %1, en düşük
- 89.4%
- En iyi %10, en düşük
- 69.5%
- Medyan
- 27.6%
- En düşük fiyat
- ₺3.421
Bu rakamlar nasıl hesaplanır
Tüm değerler, checker ile aynı seed bazlı verilerden alınan ön yüz üzerindeki mavi oranıdır. Top %1 sınırı, 1001 seed içinde 10. en iyisidir; Top %10 sınırı ise 100. en iyisidir: bu değerde veya üstündeki bir seed o gruptadır. Medyan, ortadaki seed'dir.
En düşük fiyat, herhangi bir kondisyon ve seed'de takip ettiğimiz en ucuz kopyadır (Skinport, 5 Kas 2026 itibarıyla); iyi bir seed daha pahalıdır. Top-10 satırı, bu skin'in en iyi on seed'ini günde bir kez satışta arar.
En iyi mavi seedler
| # | Seed | Mavi tarafı oyna | Arka taraf | Mor | Altın | Tier | Oyunda |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 398 | 95.0% | 71.9% | 0.2% | 1.1% | Tier 1 | İncele |
| 2 | 838 | 93.0% | 95.7% | 1.4% | 2.5% | Tier 1 | İncele |
| 3 | 407 | 92.6% | 30.9% | 0.3% | 3.3% | Tier 1 | İncele |
| 4 | 371 | 92.4% | 87.6% | 0.5% | 3.7% | Tier 1 | İncele |
| 5 | 638 | 92.2% | 86.4% | 0.5% | 3.6% | Tier 1 | İncele |
| 6 | 913 | 91.8% | 66.1% | 1.5% | 2.6% | Tier 1 | İncele |
| 7 | 839 | 90.4% | 48.6% | 1.1% | 4.4% | Tier 1 | İncele |
| 8 | 713 | 89.7% | 40.8% | 2.4% | 3.6% | Tier 2 | İncele |
| 9 | 515 | 89.5% | 53.2% | 3.1% | 3.5% | Tier 2 | İncele |
| 10 | 332 | 89.4% | 51.6% | 4.1% | 3.2% | Tier 2 | İncele |
| 11 | 720 | 89.2% | 26.1% | 3.5% | 3.9% | Tier 2 | İncele |
| 12 | 420 | 89.1% | 22.7% | 3.4% | 3.2% | Tier 2 | İncele |
| 13 | 182 | 88.8% | 65.4% | 0.9% | 6.8% | Tier 2 | İncele |
| 14 | 965 | 88.8% | 49.1% | 3.6% | 3.1% | Tier 2 | İncele |
| 15 | 928 | 88.1% | 60.6% | 0.9% | 6.6% | Tier 2 | İncele |
| 16 | 975 | 87.9% | 49.3% | 5.1% | 2.9% | Tier 2 | İncele |
| 17 | 749 | 87.2% | 87.4% | 1.0% | 6.9% | Tier 2 | İncele |
| 18 | 322 | 87.1% | 36.5% | 5.2% | 2.7% | Tier 2 | İncele |
| 19 | 396 | 86.7% | 65.8% | 4.8% | 2.8% | Tier 2 | İncele |
| 20 | 877 | 86.6% | 49.9% | 4.3% | 4.7% | Tier 2 | İncele |
| 21 | 282 | 85.2% | 65.2% | 3.8% | 6.4% | Tier 2 | İncele |
| 22 | 74 | 84.5% | 35.9% | 1.4% | 7.7% | Tier 2 | İncele |
| 23 | 401 | 83.6% | 53.1% | 2.3% | 8.4% | Tier 2 | İncele |
| 24 | 92 | 83.5% | 55.5% | 6.8% | 6.0% | Tier 2 | İncele |
| 25 | 919 | 83.2% | 57.8% | 0.3% | 11.9% | Tier 2 | İncele |
| 26 | 273 | 81.9% | 51.7% | 3.0% | 9.6% | Tier 2 | İncele |
| 27 | 917 | 81.7% | 87.7% | 0.7% | 10.7% | Tier 2 | İncele |
| 28 | 974 | 81.7% | 42.7% | 8.3% | 6.5% | Tier 2 | İncele |
| 29 | 424 | 81.6% | 39.8% | 2.1% | 11.8% | Tier 2 | İncele |
| 30 | 194 | 81.3% | 74.0% | 7.9% | 6.1% | Tier 2 | İncele |
| 31 | 811 | 81.1% | 64.2% | 5.3% | 10.1% | Tier 2 | İncele |
| 32 | 773 | 81.0% | 12.8% | 5.5% | 8.8% | Tier 2 | İncele |
| 33 | 727 | 80.6% | 40.6% | 9.0% | 6.8% | Tier 2 | İncele |
| 34 | 283 | 80.3% | 93.1% | 3.5% | 9.8% | Tier 2 | İncele |
| 35 | 891 | 80.3% | 85.9% | 0.9% | 12.2% | Tier 2 | İncele |
| 36 | 694 | 80.2% | 79.2% | 7.8% | 6.5% | Tier 2 | İncele |
| 37 | 797 | 80.2% | 37.7% | 2.3% | 12.8% | Tier 2 | İncele |
| 38 | 335 | 78.4% | 74.8% | 2.4% | 13.3% | Tier 3 | İncele |
| 39 | 793 | 78.4% | 40.0% | 3.9% | 9.9% | Tier 3 | İncele |
| 40 | 30 | 78.1% | 43.5% | 4.1% | 10.9% | Tier 3 | İncele |
| 41 | 936 | 78.1% | 7.2% | 8.6% | 7.9% | Tier 3 | İncele |
| 42 | 362 | 77.7% | 33.1% | 5.0% | 11.4% | Tier 3 | İncele |
| 43 | 885 | 77.5% | 73.0% | 11.4% | 6.8% | Tier 3 | İncele |
| 44 | 808 | 77.4% | 83.1% | 5.3% | 12.6% | Tier 3 | İncele |
| 45 | 453 | 77.3% | 56.7% | 2.3% | 14.6% | Tier 3 | İncele |
| 46 | 460 | 77.2% | 60.7% | 5.3% | 13.4% | Tier 3 | İncele |
| 47 | 664 | 77.1% | 68.1% | 6.3% | 8.3% | Tier 3 | İncele |
| 48 | 256 | 76.9% | 57.6% | 3.5% | 13.1% | Tier 3 | İncele |
| 49 | 494 | 76.9% | 93.7% | 3.4% | 10.8% | Tier 3 | İncele |
| 50 | 598 | 76.4% | 54.0% | 0.3% | 17.2% | Tier 3 | İncele |
Navaja Knife | Case Hardened pattern'leri hakkında
Case Hardened dokusu mavi, mor ve altını karıştırır; Navaja Knife üzerine hangi kısmın denk geleceğini paint seed belirler. Ölçüm yeri: ön yüz. 1.001 seed'den 7 tanesi Tier 1 (%90 veya daha fazla mavi), 30 tanesi Tier 2 (%80-90) ve 57 tanesi Tier 3 (%70-80); geri kalanı sıradan pattern.
Seed oyunda itemin üzerinde ve her market ilanında yazar, yani bir pattern'i almadan önce kontrol edebilirsin: inspect linkini yukarı yapıştır veya seed'i checker'a yaz.
Ayrıca bak
- Navaja Knife | Case Hardened fiyatları
- Tüm Navaja Knife skinleri
- Tüm Blue Gem seed'leri sıralaması
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Five-SeveN | Heat Treated
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
En iyi Navaja Knife | Case Hardened blue gem seed'i hangisi?
En çok maviye sahip seed 398 (ön yüz: %95.0). 1.001 seed'den 7 tanesi %90 maviye ulaşıyor ve Tier 1 sayılıyor.
Navaja Knife için hangi taraf sayılır?
Ön yüz, yani oyunda sana bakan taraf. Arka yüz de ölçülür ve yanında gösterilir, çünkü bazı seed'ler bir tarafta mavi, diğer tarafta altındır.
CS2'de bir Navaja Knife | Case Hardened seed'ini nasıl kontrol ederim?
Seed'i kontrol aracına yaz ya da tablodan birini seç, sonra Inspect'e bas: Steam, Counter-Strike 2'yi skin üzerinde tam o seed ile açar, eşyaya gerek yok. İlanlar butonu o seed'i DMarket veya CSFloat'ta satışta bulur.
Float pattern'i değiştirir mi?
Hayır. Seed dokunun yerini belirler, float ise sadece üstüne aşınma ekler; yani seed her float'ta aynı görünür. Aşınmış bir kopyada çizikler rengi gizleyebilir, bu yüzden pattern alıcıları genelde düşük float da ister.
Pattern verileri: chescos'un csgo-fade-percentage-calculator ve csgo-blue-gem-calculator projeleri (MIT).
