Sprawdzarka blue gemów
Five-SeveN | Heat Treated
Udział niebieskiego, fioletu i złota dla wszystkich 1001 seedów, z przodu i z tyłu. Strona skina i ceny →
- Fiolet
- 4.3%
- Złoto
- 5.8%
Najtańszy wystawiony seed z top 10Sprawdzam oferty…
Podgląd 3D: dostawca i ograniczenia
Kliknięcie 3D łączy z cs2inspect.skin i przekazuje adres IP, domenę strony oraz pokazany tu skin, float i pattern, ale nie konto Steam ani ekwipunek. Modele mogą zajmować kilka MB. Przed kliknięciem nie łączymy się z podglądem 3D.
Render w przeglądarce, nie w CS2: oświetlenie i zużycie mogą się trochę różnić. Seed układa wzór tak jak w grze; przed zakupem sprawdź w grze.
cs2inspect.skinIle seed potrzebuje, by być wśród najlepszych tego skina, i ile kosztuje egzemplarz.
- Top 1% od
- 80.9%
- Top 10% od
- 64.8%
- Mediana
- 28.8%
- Najniższa cena
- 7,19 zł
Skąd te liczby
Wszystkie wartości to udział niebieskiego na przodzie, z tych samych danych per seed co sprawdzarka. Top 1% od to 10. najlepszy z 1001 seedów, a Top 10% od to 100. najlepszy: seed z taką lub wyższą wartością jest w tej grupie. Mediana to środkowy seed.
Najniższa cena to najtańszy egzemplarz, jaki śledzimy, w dowolnym stanie i z dowolnym seedem (Skinport, stan na 4 lis 2026); dobry seed kosztuje więcej. Wiersz top 10 raz dziennie szuka w sprzedaży dziesięciu najlepszych seedów tego skina.
Najbardziej niebieskie seedy
| # | Seed | Niebieski z przodu | Tył | Fiolet | Złoto | Tier | W grze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 904 | 84.7% | – | 4.3% | 5.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 2 | 148 | 83.8% | – | 3.9% | 6.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 3 | 704 | 83.4% | – | 4.4% | 6.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 4 | 406 | 83.3% | – | 3.2% | 7.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 5 | 341 | 82.4% | – | 3.8% | 7.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 6 | 790 | 81.9% | – | 4.3% | 7.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 7 | 990 | 81.6% | – | 4.3% | 7.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 8 | 273 | 81.4% | – | 5.1% | 6.9% | Tier 2 | Podgląd |
| 9 | 308 | 81.4% | – | 4.4% | 7.5% | Tier 2 | Podgląd |
| 10 | 723 | 80.9% | – | 4.1% | 8.7% | Tier 2 | Podgląd |
| 11 | 948 | 80.9% | – | 5.1% | 7.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 12 | 567 | 80.8% | – | 5.0% | 8.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 13 | 674 | 80.7% | – | 4.7% | 8.3% | Tier 2 | Podgląd |
| 14 | 882 | 80.6% | – | 4.2% | 9.1% | Tier 2 | Podgląd |
| 15 | 587 | 80.4% | – | 5.2% | 7.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 16 | 297 | 80.2% | – | 4.3% | 8.6% | Tier 2 | Podgląd |
| 17 | 885 | 80.2% | – | 4.7% | 7.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 18 | 490 | 80.1% | – | 4.0% | 9.4% | Tier 2 | Podgląd |
| 19 | 517 | 80.0% | – | 4.2% | 8.8% | Tier 2 | Podgląd |
| 20 | 263 | 79.7% | – | 3.8% | 9.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 21 | 159 | 79.6% | – | 4.1% | 9.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 22 | 48 | 79.4% | – | 4.8% | 8.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 23 | 426 | 79.4% | – | 4.6% | 9.2% | Tier 3 | Podgląd |
| 24 | 530 | 79.3% | – | 4.3% | 9.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 25 | 695 | 79.3% | – | 3.9% | 9.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 26 | 16 | 79.1% | – | 4.1% | 9.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 27 | 67 | 79.0% | – | 4.2% | 9.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 28 | 96 | 79.0% | – | 4.6% | 9.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 29 | 111 | 78.9% | – | 4.1% | 9.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 30 | 259 | 78.9% | – | 4.3% | 9.8% | Tier 3 | Podgląd |
| 31 | 321 | 78.9% | – | 3.9% | 10.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 32 | 461 | 78.8% | – | 3.6% | 10.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 33 | 772 | 78.8% | – | 5.0% | 8.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 34 | 792 | 78.8% | – | 4.1% | 9.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 35 | 117 | 78.6% | – | 4.7% | 10.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 36 | 781 | 78.6% | – | 4.4% | 9.6% | Tier 3 | Podgląd |
| 37 | 347 | 78.4% | – | 3.6% | 11.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 38 | 482 | 78.4% | – | 4.2% | 10.7% | Tier 3 | Podgląd |
| 39 | 843 | 78.4% | – | 4.0% | 9.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 40 | 764 | 78.3% | – | 4.5% | 9.9% | Tier 3 | Podgląd |
| 41 | 66 | 78.1% | – | 4.2% | 10.0% | Tier 3 | Podgląd |
| 42 | 356 | 78.0% | – | 4.4% | 11.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 43 | 651 | 77.8% | – | 5.6% | 9.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 44 | 69 | 77.7% | – | 3.7% | 11.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 45 | 324 | 77.7% | – | 4.4% | 10.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 46 | 370 | 77.4% | – | 4.7% | 10.4% | Tier 3 | Podgląd |
| 47 | 876 | 77.4% | – | 6.0% | 10.1% | Tier 3 | Podgląd |
| 48 | 730 | 77.2% | – | 5.5% | 10.5% | Tier 3 | Podgląd |
| 49 | 542 | 76.6% | – | 4.5% | 12.3% | Tier 3 | Podgląd |
| 50 | 998 | 76.2% | – | 4.8% | 12.8% | Tier 3 | Podgląd |
O patternach Five-SeveN | Heat Treated
Tekstura Heat Treated miesza niebieski, fiolet i złoto, a seed decyduje, która jej część trafia na Five-SeveN. Mierząc na przodzie, 0 z 1001 seedów to Tier 1 (90% niebieskiego lub więcej), 19 to Tier 2 (80-90%), a 61 to Tier 3 (70-80%); reszta to zwykłe patterny.
Seed jest widoczny na przedmiocie w grze i w każdej ofercie na rynku, więc pattern można sprawdzić przed zakupem: wklej link do podglądu powyżej albo wpisz seed w sprawdzarce.
Zobacz też
- Ceny Five-SeveN | Heat Treated
- Wszystkie skiny Five-SeveN
- Ranking: Seedy blue gem
- AK-47 | Case Hardened
- Bayonet | Case Hardened
- Bowie Knife | Case Hardened
- Butterfly Knife | Case Hardened
- Classic Knife | Case Hardened
- Desert Eagle | Heat Treated
- Falchion Knife | Case Hardened
- Five-SeveN | Case Hardened
- Flip Knife | Case Hardened
- Gut Knife | Case Hardened
- Huntsman Knife | Case Hardened
- Karambit | Case Hardened
- Kukri Knife | Case Hardened
- M9 Bayonet | Case Hardened
- MAC-10 | Case Hardened
- Navaja Knife | Case Hardened
- Nomad Knife | Case Hardened
- Paracord Knife | Case Hardened
- Shadow Daggers | Case Hardened
- Skeleton Knife | Case Hardened
- Stiletto Knife | Case Hardened
- Survival Knife | Case Hardened
- Talon Knife | Case Hardened
- Ursus Knife | Case Hardened
FAQ
Jaki jest najlepszy seed blue gem Five-SeveN | Heat Treated?
Seed 904 ma najwięcej niebieskiego na przodzie, 84.7%. 0 z 1001 seedów ma 90% niebieskiego i liczy się jako Tier 1.
Która strona Five-SeveN się liczy?
Przód, czyli strona zwrócona do gracza. Tył też jest mierzony i pokazany obok, bo część seedów jest niebieska z jednej strony, a złota z drugiej.
Jak sprawdzić seed Five-SeveN | Heat Treated w CS2?
Wpisz seed w sprawdzarce albo wybierz go z tabeli i kliknij Podgląd: Steam otworzy Counter-Strike 2 z dokładnie tym seedem na skinie, bez posiadania przedmiotu. Przycisk ofert znajduje ten seed w sprzedaży na DMarket lub CSFloat.
Czy float zmienia pattern?
Nie. Seed ustala położenie tekstury, a float tylko dodaje zużycie, więc seed wygląda tak samo przy każdym floacie. Rysy na zużytej kopii mogą zasłaniać kolor, dlatego kupujący patterny zwykle chcą też niskiego floatu.
Dane patternów: csgo-fade-percentage-calculator i csgo-blue-gem-calculator autorstwa chescos (MIT).
