- Sıra
- #1 / 1001
İlandaki en ucuz top-10 seedİlanlar kontrol ediliyor…
3D önizleme: sağlayıcı ve sınırlamalar
3D'ye tıkladığında cs2inspect.skin'e bağlanılır ve IP adresin, site kaynağı ile burada gösterilen skin, float ve pattern paylaşılır; Steam hesabın veya envanterin paylaşılmaz. Modeller birkaç MB tutabilir. Tıklamadan önce hiçbir 3D bağlantısı kurulmaz.
Tarayıcı render'ı, CS2 değil: ışık ve aşınma biraz farklı olabilir. Pattern seed, deseni oyundaki gibi yerleştirir; satın almadan önce oyunda kontrol et.
cs2inspect.skinBir seed'in bu skinin en iyileri arasına girmesi için gerekenler ve bir kopyanın fiyatı.
- En iyi %1, en düşük
- 99.8%
- En iyi %10, en düşük
- 98.0%
- Medyan
- 89.6%
- En düşük fiyat
- ₺7.744
Bu rakamlar nasıl hesaplanır
Tüm değerler, checker ile aynı seed bazlı verilerden alınan Fade %'sidir. Top %1 sınırı, ölçülen 1001 seed içinde 10. en iyisidir; Top %10 sınırı ise 100. en iyisidir: bu değerde veya üstündeki bir seed o gruptadır. Medyan, ortadaki seed'dir.
En düşük fiyat, herhangi bir kondisyon ve seed'de takip ettiğimiz en ucuz kopyadır (Skinport, 5 Kas 2026 itibarıyla); iyi bir seed daha pahalıdır. Top-10 satırı, bu skin'in en iyi on seed'ini günde bir kez satışta arar.
Fade'e göre en iyi seedler
| # | Seed | Fade | Tier | Oyunda |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 279 | 100.0% | Full fade | İncele |
| 2 | 374 | 100.0% | Full fade | İncele |
| 3 | 80 | 99.9% | Full fade | İncele |
| 4 | 441 | 99.9% | Full fade | İncele |
| 5 | 666 | 99.9% | Full fade | İncele |
| 6 | 786 | 99.9% | Full fade | İncele |
| 7 | 73 | 99.8% | Full fade | İncele |
| 8 | 382 | 99.8% | Full fade | İncele |
| 9 | 774 | 99.8% | Full fade | İncele |
| 10 | 873 | 99.8% | Full fade | İncele |
| 11 | 555 | 99.7% | Full fade | İncele |
| 12 | 783 | 99.7% | Full fade | İncele |
| 13 | 307 | 99.6% | Full fade | İncele |
| 14 | 336 | 99.6% | Full fade | İncele |
| 15 | 449 | 99.5% | Full fade | İncele |
| 16 | 463 | 99.5% | Full fade | İncele |
| 17 | 576 | 99.5% | Full fade | İncele |
| 18 | 57 | 99.4% | Full fade | İncele |
| 19 | 110 | 99.4% | Full fade | İncele |
| 20 | 156 | 99.4% | Full fade | İncele |
| 21 | 613 | 99.4% | Full fade | İncele |
| 22 | 785 | 99.4% | Full fade | İncele |
| 23 | 895 | 99.4% | Full fade | İncele |
| 24 | 957 | 99.4% | Full fade | İncele |
| 25 | 467 | 99.3% | Full fade | İncele |
| 26 | 245 | 99.2% | Full fade | İncele |
| 27 | 292 | 99.2% | Full fade | İncele |
| 28 | 360 | 99.2% | Full fade | İncele |
| 29 | 565 | 99.2% | Full fade | İncele |
| 30 | 926 | 99.2% | Full fade | İncele |
| 31 | 112 | 99.1% | Full fade | İncele |
| 32 | 140 | 99.1% | Full fade | İncele |
| 33 | 352 | 99.1% | Full fade | İncele |
| 34 | 148 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 35 | 304 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 36 | 317 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 37 | 353 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 38 | 478 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 39 | 518 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 40 | 652 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 41 | 770 | 99.0% | Full fade | İncele |
| 42 | 172 | 98.9% | 95%+ fade | İncele |
| 43 | 209 | 98.9% | 95%+ fade | İncele |
| 44 | 564 | 98.9% | 95%+ fade | İncele |
| 45 | 584 | 98.9% | 95%+ fade | İncele |
| 46 | 915 | 98.9% | 95%+ fade | İncele |
| 47 | 946 | 98.9% | 95%+ fade | İncele |
| 48 | 959 | 98.9% | 95%+ fade | İncele |
| 49 | 210 | 98.8% | 95%+ fade | İncele |
| 50 | 236 | 98.8% | 95%+ fade | İncele |
M4A1-S | Fade pattern'leri hakkında
Fade dokusu, oyunun paint seed'e göre kaydırıp döndürdüğü bir gradyandır; bu yüzden bazı seed'ler M4A1-S silahını neredeyse tamamen kaplar, bazıları çoğunu sade bırakır. 1.001 seed'den 41 tanesi full fade'e (%99 veya üstü) ulaşır, 189 tanesi %95 veya üstünde, 246 tanesi %90 veya üstündedir.
Seed oyunda itemin üzerinde ve her market ilanında yazar, yani bir pattern'i almadan önce kontrol edebilirsin: inspect linkini yukarı yapıştır veya seed'i checker'a yaz.
Ayrıca bak
- M4A1-S | Fade fiyatları
- Tüm M4A1-S skinleri
- Tüm Fade seed'leri sıralaması
- AUG | Amber Fade
- AWP | Fade
- Bayonet | Fade
- Bowie Knife | Fade
- Butterfly Knife | Fade
- Classic Knife | Fade
- Falchion Knife | Fade
- Flip Knife | Fade
- Galil AR | Amber Fade
- Glock-18 | Fade
- Gut Knife | Fade
- Huntsman Knife | Fade
- Karambit | Fade
- Kukri Knife | Fade
- M9 Bayonet | Fade
- MAC-10 | Amber Fade
- MAC-10 | Fade
- MP7 | Fade
- Navaja Knife | Fade
- Nomad Knife | Fade
- P2000 | Amber Fade
- Paracord Knife | Fade
- R8 Revolver | Amber Fade
- R8 Revolver | Fade
- Sawed-Off | Amber Fade
- Shadow Daggers | Fade
- Skeleton Knife | Fade
- SSG 08 | Acid Fade
- Stiletto Knife | Fade
- Survival Knife | Fade
- Talon Knife | Fade
- UMP-45 | Fade
- Ursus Knife | Fade
FAQ
En iyi M4A1-S | Fade seed'i hangisi?
Verilerdeki en dolu fade %100.0 ile seed 279. 1.001 seed'den 41 tanesi %99 veya üstüne ulaşıyor ve full fade sayılıyor.
Fade yüzdesi ne anlama geliyor?
Seed'in fade geçişinin ne kadarını M4A1-S üzerinde görünen kısma yerleştirdiği. Ölçek bu silaha özeldir: en dolu seed'i %100, en zayıfı %80'dir; her seed'in yanındaki sıra, 1.001 seed arasında nerede durduğunu gösterir.
CS2'de bir M4A1-S | Fade seed'ini nasıl kontrol ederim?
Seed'i kontrol aracına yaz ya da tablodan birini seç, sonra Inspect'e bas: Steam, Counter-Strike 2'yi skin üzerinde tam o seed ile açar, eşyaya gerek yok. İlanlar butonu o seed'i DMarket veya CSFloat'ta satışta bulur.
Float pattern'i değiştirir mi?
Hayır. Seed dokunun yerini belirler, float ise sadece üstüne aşınma ekler; yani seed her float'ta aynı görünür. Aşınmış bir kopyada çizikler rengi gizleyebilir, bu yüzden pattern alıcıları genelde düşük float da ister.
Pattern verileri: chescos'un csgo-fade-percentage-calculator ve csgo-blue-gem-calculator projeleri (MIT).
