- Pořadí
- #1 / 1001
Nejlevnější nabízený top-10 seedKontroluju nabídky…
3D náhled: poskytovatel a omezení
Kliknutím na 3D se připojíš k cs2inspect.skin a sdílíš svou IP adresu, původ webu a zde zobrazený skin, float a pattern, ne svůj Steam účet ani inventář. Modely můžou mít několik MB. Před kliknutím se k 3D nic nepřipojuje.
Render v prohlížeči, ne v CS2: osvětlení a opotřebení se můžou mírně lišit. Pattern seed umístí pattern stejně jako ve hře; před nákupem si to ověř ve hře.
cs2inspect.skinCo seed potřebuje, aby patřil k nejlepším u tohoto skinu, a kolik stojí jeden kus.
- Top 1 % od
- 99.8%
- Top 10 % od
- 98.0%
- Medián
- 89.6%
- Nejnižší cena
- 3 342 Kč
Jak tahle čísla fungují
Všechny hodnoty jsou Fade % ze stejných dat pro jednotlivé seedy jako v checkeru. Top 1 % od je 10. nejlepší z 1001 změřených seedů a Top 10 % od je 100. nejlepší: seed na této hodnotě nebo výš do skupiny patří. Medián je prostřední seed.
Nejnižší cena je nejlevnější kus, který sledujeme, v jakémkoli exteriéru a s jakýmkoli seedem (Skinport, k 5. 11. 2026); dobrý seed stojí víc. Řádek top-10 jednou denně hledá v nabídkách deset nejlepších seedů tohoto skinu.
Nejlepší seedy podle fade
| # | Seed | Fade | Tier | Ve hře |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 279 | 100.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 2 | 374 | 100.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 3 | 80 | 99.9% | Plný fade | Prohlédnout |
| 4 | 441 | 99.9% | Plný fade | Prohlédnout |
| 5 | 666 | 99.9% | Plný fade | Prohlédnout |
| 6 | 786 | 99.9% | Plný fade | Prohlédnout |
| 7 | 73 | 99.8% | Plný fade | Prohlédnout |
| 8 | 382 | 99.8% | Plný fade | Prohlédnout |
| 9 | 774 | 99.8% | Plný fade | Prohlédnout |
| 10 | 873 | 99.8% | Plný fade | Prohlédnout |
| 11 | 555 | 99.7% | Plný fade | Prohlédnout |
| 12 | 783 | 99.7% | Plný fade | Prohlédnout |
| 13 | 307 | 99.6% | Plný fade | Prohlédnout |
| 14 | 336 | 99.6% | Plný fade | Prohlédnout |
| 15 | 449 | 99.5% | Plný fade | Prohlédnout |
| 16 | 463 | 99.5% | Plný fade | Prohlédnout |
| 17 | 576 | 99.5% | Plný fade | Prohlédnout |
| 18 | 57 | 99.4% | Plný fade | Prohlédnout |
| 19 | 110 | 99.4% | Plný fade | Prohlédnout |
| 20 | 156 | 99.4% | Plný fade | Prohlédnout |
| 21 | 613 | 99.4% | Plný fade | Prohlédnout |
| 22 | 785 | 99.4% | Plný fade | Prohlédnout |
| 23 | 895 | 99.4% | Plný fade | Prohlédnout |
| 24 | 957 | 99.4% | Plný fade | Prohlédnout |
| 25 | 467 | 99.3% | Plný fade | Prohlédnout |
| 26 | 245 | 99.2% | Plný fade | Prohlédnout |
| 27 | 292 | 99.2% | Plný fade | Prohlédnout |
| 28 | 360 | 99.2% | Plný fade | Prohlédnout |
| 29 | 565 | 99.2% | Plný fade | Prohlédnout |
| 30 | 926 | 99.2% | Plný fade | Prohlédnout |
| 31 | 112 | 99.1% | Plný fade | Prohlédnout |
| 32 | 140 | 99.1% | Plný fade | Prohlédnout |
| 33 | 352 | 99.1% | Plný fade | Prohlédnout |
| 34 | 148 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 35 | 304 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 36 | 317 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 37 | 353 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 38 | 478 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 39 | 518 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 40 | 652 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 41 | 770 | 99.0% | Plný fade | Prohlédnout |
| 42 | 172 | 98.9% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 43 | 209 | 98.9% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 44 | 564 | 98.9% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 45 | 584 | 98.9% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 46 | 915 | 98.9% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 47 | 946 | 98.9% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 48 | 959 | 98.9% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 49 | 210 | 98.8% | 95%+ fade | Prohlédnout |
| 50 | 236 | 98.8% | 95%+ fade | Prohlédnout |
O patternech M4A1-S | Fade
Textura Fade je přechod, který hra posouvá a otáčí podle paint seedu, takže některé seedy pokryjí M4A1-S skoro celou a jiné nechají většinu obyčejnou. Z 1 001 seedů dosáhne 41 plného fade (99 % a víc), 189 má 95 % a víc a 246 90 % a víc.
Seed je vidět na itemu ve hře i u každé nabídky na marketu, takže pattern si můžeš ověřit před nákupem: vlož inspect link výše, nebo zadej seed do checkeru.
Viz také
- Ceny M4A1-S | Fade
- Všechny skiny M4A1-S
- Všechny Fade seedy seřazené
- AUG | Amber Fade
- AWP | Fade
- Bayonet | Fade
- Bowie Knife | Fade
- Butterfly Knife | Fade
- Classic Knife | Fade
- Falchion Knife | Fade
- Flip Knife | Fade
- Galil AR | Amber Fade
- Glock-18 | Fade
- Gut Knife | Fade
- Huntsman Knife | Fade
- Karambit | Fade
- Kukri Knife | Fade
- M9 Bayonet | Fade
- MAC-10 | Amber Fade
- MAC-10 | Fade
- MP7 | Fade
- Navaja Knife | Fade
- Nomad Knife | Fade
- P2000 | Amber Fade
- Paracord Knife | Fade
- R8 Revolver | Amber Fade
- R8 Revolver | Fade
- Sawed-Off | Amber Fade
- Shadow Daggers | Fade
- Skeleton Knife | Fade
- SSG 08 | Acid Fade
- Stiletto Knife | Fade
- Survival Knife | Fade
- Talon Knife | Fade
- UMP-45 | Fade
- Ursus Knife | Fade
FAQ
Jaký je nejlepší seed pro M4A1-S | Fade?
Seed 279 je nejplnější fade v datech s 100.0 %. 41 z 1 001 seedů dosahuje 99 % a víc a počítá se jako full fade.
Co znamená procento Fade?
Kolik z fade přechodu umístí seed na viditelnou část zbraně M4A1-S. Škála je vlastní této zbrani: nejplnější seed je 100 % a nejslabší 80 %, takže pořadí u každého seedu ti řekne, kde stojí mezi všemi 1 001.
Jak zkontroluju seed M4A1-S | Fade v CS2?
Napiš seed do checkeru nebo ho vyber z tabulky a klikni na Inspect: Steam otevře Counter-Strike 2 s přesně tímhle seedem na skinu, item mít nemusíš. Tlačítko nabídek najde tenhle seed na prodej na DMarketu nebo CSFloat.
Mění float pattern?
Ne. Seed určuje, kde leží textura, a float jen přidává opotřebení navrch, takže seed vypadá stejně při jakémkoli floatu. Škrábance můžou na ojetějším kusu skrýt barvu, proto kupci patternů většinou chtějí i nízký float.
Data patternů: csgo-fade-percentage-calculator a csgo-blue-gem-calculator od chescos (MIT).
